Şarjlı Diş Fırçaları

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

Şarjlı Diş Fırçası

Ağız ve diş sağlığının olmazsa olmazı diş fırçalarının gelişen teknolojiye uyum sağlayarak üretilen şarjlı diş fırçası ürünleri, çocuklar için üretilebildiği gibi yetişkin formları da satışa sunulmaktadır. Bu fırçaların klasik fırçalardan ayrıcalığı daha derine ulaşılabilmesi ve dişlere zarar vermeden temizliği sağlayabilmesidir.

Bilindiği üzere diş sağlığına giden yol temiz dişlerden geçmektedir. Gün boyu yiyip içtiğimiz şeylerin ağzımızda bıraktığı bakteriler temizlenmezse, diş çürükleri hatta diş kayıplarına neden olabilmektedir. Doğru fırçalamanın yapılmaması durumunda bu risk katlanarak devam etmektedir.

Ortalama olarak günde iki kere dişlerimizi fırçalama ve bu işlemi yaparken diş eti sağlığımızı da korumamız gerekmektedir.  Dişlerimize uygun fırça seçimi yapmadığımız takdirde özellikle diş eti çekilmesi ve diş minesi hassasiyeti gibi pek soruna yol açabilmekteyiz.

Şarjlı diş fırçası pille çalıştığı için her an kullanıma hazırdır ve aksi bir hareket yaptığımızda kendini kapatarak ağız sağlığımıza büyük katkı sunmaktadır. Yetişkinler olarak kısmen bunu sağlayabilsek de küçük çocukların bu işlemi yaparken dişlerine zarar vermesi kaçınılmazdır. Bu ürünler tam bu anlamda devreye girmektedir.

Şarjlı Diş Fırçası Çeşitleri

Onlarca markanın üretmiş olduğu şarjlı diş fırçası ürünlerine, ilgili aramaları yaparak Cosmetica’dan ulaşabilirsiniz. Çeşitliliğin çok olması, ürün tercihinde sizleri özgür kılmaktadır. Bu sayede dilediğiniz ürünü dilediğiniz gibi tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin çocuğunuz için alabileceğiniz Oral-B Stages Şarj Edilebilir Diş Fırçası Çocuklar İçin Star Wars Özel Seri ürünü ile birlikte çocuğunuz diş sağlığını en iyi ve güzel şekilde gerçekleştirebilir. Çocuklar için özel seri olarak üretilen bu ürünler, sağlık açısından hiçbir risk taşımaz. Bu sayede çok daha verimli bir kullanım sizleri ve çocuğunuzu bekliyor olacaktır.

Şarjlı Diş Fırçası Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Cosmetica, fiyat stratejileri gereğince ürünlerin tamamında uygun fiyat politikası benimsemektedir. Uygun fiyat sağlanırken aynı zamanda kaliteden asla ödün verilmez. Bu sayede kaliteli ürünleri her zaman Cosmetica farkıyla uygun fiyata bulabilirsiniz. Siz de kalite ve uygun fiyat özelliklerini bir arada istiyorsanız ilgili ürünleri araştırarak inceleyebilir, satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?