Makyaj Aksesuarlar

Filtre
Özellik Filtreleme
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:126 

Makyaj Fırça Seti - Makyaj Aksesuarları ve Yardımcı Ürünler

Makyaj tutkunu kadınlar için en az makyaj malzemesinin kalitesi kadar tamamlayıcı ve yardımcı makyaj aksesuarları da oldukça önemlidir. Makyaj ürününün kalitesini ön plana çıkarıp kusursuz bir görünüm için olmazsa olmaz aksesuarlar, ünlü markaların benzersiz fiyat seçenekleriyle Cosmetica'da!

Makyaj Fırça Seti

Makyaj fırça seti, her bir makyaj ürünü için ayrı ayrı üretilen, farklı kıl ve yapısı ve şekline sahip ürünlerin bir arada sunulduğu bir settir. Bu setler, aynı üründen birkaç tane olabildiği gibi, farklı amaçlara yönelik kullanım için üretilmiş fırçalardan da oluşabilmektedir. Örneğin, bir set içerisinde hem allık fırçası, hem fondöten fırçası hem de far fırçası bulunabilmektedir.

Makyaj malzemelerinin doğru seçimi kadar, uygulama biçimi de oldukça önemlidir. Bu nedenle makyaj esnasında doğru fırça ile uygulama yapılması, üründen maksimum fayda alınmasını sağlamaktadır.

Hangi Makyaj Fırçası Ne İşe Yarar

Makyaj fırça seti, birbirinden farklı kalınlıkta ve ucu kesik, konik gibi şekillerde fırçalar içermektedir. Bu fırçaların her biri, farklı makyaj ürünlerinin, yüzük farklı bölgelerine rahatlıkla uygulanabilmesi amacı ile üretilmektedir.

C şekline sahip fırçalar genellikle kapatıcı fırçası olarak kullanılmaktadır. Fondöten uygulaması öncesinde, kapatıcının yüze daha rahat uygulanmasını sağlamaktadır. Orta kalınlıkta ve orta derece sertliğe sahip fırçalar fondöten uygulamasında kullanılırken, yumuşak ve küt kıllı fırçalar pudra uygulamasına uygun olmaktadır. Eğimli ve kesik uçlu fırçalar allık uygulamasında keskin hatlara vurgu yapmak için ideal ürünler arasında yer alırken, aplikatörler hem far uygulamalarında hem de ruju sabitleme amacı ile tercih edilmektedir.

Göz makyajının kurtarıcıları ise gölge fırçalarıdır. Oldukça ince yapıda olan bu fırçalar, far sürmek ve yaymak için tercih edilmektedir. Daha gölgeli bakışlar elde etmek için kullanılan bu fırçalar, birden fazla rengin birbirine eşit oranda karışmasını sağlamaktadır. Sert, ince ve ucu eğimli fırçalar ise eyeliner çekme işlemini kusursuz hale getirmektedir.

En Çok Tercih Edilen Makyaj Fırça Seti

Makyaj fırçaları, makyaj uygulamalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Makyaj fırçası seti ise, bu ürünlerin tamamının bir arada sunulduğu ve kadınlara kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir.

En çok tercih edilen makyaj fırçası seti ise bir marka ile sınırlandırılmamakta ve birkaç marka oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunlardan ilki ise Real Techniques Sculpting Makyaj Fırça Seti’dir.

Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünden makyaj fırçaları kategorisini seçerek, farklı model ve markalara ait ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve güvenilir alışveriş hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?