Tüy Dökücüler

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
VeetVeet(5)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 

Tüy Dökücü Krem ve Sprey Ürünleri

Tüy alma işlemleri genellikle ağrılı geçen bir süreçtir. Tıraşla bu işlemi yapmak ise hep zahmetli ve zaman alan bir işlemdir. Ağda yapmak ise pahalı ve acı verici bir uygulamadır. Özellikle sürekli cilt bakımı uygulamaları yaptırıyorsanız, bu size çok daha ağır gelecektir. Bu bakımdan tüy dökücü krem veya tüy dökücü sprey ürünleri bu konuda tam olarak aradığınız ürün gruplarıdır. İster geçici veya kalıcı olarak yüzünüzdeki veya vücudunuzdaki tüylerden kurtulmak istiyorsanız, denemek isteyeceğiniz birçok markayı tüy dökücüler kategorimizde sizler için satışa koyduk. Bu kategorimizde Veet marka, Bio-der marka, Depitak ve Vivet marka tüy dökücüleri bulabilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü krem, istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye, bir krem sürme işleminden farksız olarak uygulanmaktadır. Bölgenin tamamına bu kremin uygulanmasından sonra, ürün paketinde belirtilen süre beklenmeli ve tüylerin çıkış yönünün tersine olacak şekilde, ürün içerisinde sunulan spatula ya da bu ürüne benzer bir malzeme ile krem bölgeden sıyrılmalıdır. Bu işlem sırasında kremle birlikte, tüylerde bölgeden ayrılacaktır. Tüm bölge kremden temizlendikten sonra, ılık suyla iyice durulanmalıdır.

Tüy dökücü kremlerin kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunların arasında ilk sırada alerji testi gelmektedir. Bu ürünü sunan markalar, dermatolojik olarak kremleri test etmektedir ancak hassas cilde sahip kişiler, ürünün tamamını kullanmadan önce küçük bir bölgede deneme yapmalıdır. Alerjik bir durum söz konusu olmadığında, tüm bölgeye uygulama yapılabilmektedir. Ürünün hangi bölgelerde kullanıma uygun olduğu, kutularında detaylı olarak yazılmaktadır. Son dikkat edilmesi gereken detay ise, kullanımın hemen sonrasında çok sıcak su ile durulama yapılmaması gerektiğidir.

En Çok Tercih Edilen Tüy Dökücü Krem Markaları

Sesu, Veet ve Fem markaları, istenmeyen tüylerden kurtulmaya yönelik ürünler açısından en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Bu markaların geniş ürün yelpazesinin içerisinde tüy dökücü kremler de yer almaktadır.

Online alışveriş sitemizde yer alan epilasyon ürünleri kategorisinden, markaların tüm ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?