Naturel Boyalar

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
DieciDieci(18)
WellaWella(40)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
118 Ürün
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/5  Ürün Sayısı:118 

Tabii en güzel olan saç rengi kendi ana saç rengimizdir. Her insan oğlunun doğuştan gelen bir güzelliği vardır. Ama bazen değişiklik yapmak isteriz ve bazı farklılıklar deneriz. Ya da saçımız yaş aldıkça beyazlamaya başlar, kendi saç rengimize en yakın rengi bulup beyazları kapatmak isteriz. Bu tip durumlarda ise saçımıza renk verecek ayrıca saçımızı besleyecek doğal içerikli ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.

Saç boyası çeşitleri oldukça fazladır ve renk verme kalitesi oldukça yüksektir. Bu sebeple kendinize yakışacağını düşündüğünüz saç rengini seçmek için Cosmetica’da doğal saç boyası bölümünden istediğiniz boyayı seçebilirsiniz. Yeni, sen için Cosmetica’da doğal saç boyarından birini hızla satın alabilirsin.

Doğal Saç Boyası Nedir?

Doğal saç boyalarının içinde saçınızı besleyen ve onaran bileşenler bulunur. Keratin, pantenol, yağ ve çiçek özleri gibi… Böylelikle saçınızı boyarken eş zamanlı bakımını da yapmış olursunuz. Saç boyamanın verdiği hasarı bu değerli bileşenler sayesinde en az seviyeye düşürmüş olursunuz. Doğal içerikli boyaların renk seçimlerinin de doğal tonlarda olduğunu söyleyebiliriz. Günün sonunda saçlar boyandıkça yıpranır, yerine saçlar boyandıkça beslenir, cümlesini doğal içerikli boyalar için kullanabiliriz.

Doğal Saç Boyası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Doğal saç boyası seçerken öncelikle saçınıza uygun rengi bulmalısınız. Daha sonra içindeki değerli özleri inceleyebilirsiniz.

Doğal tonları sevenler genelde klasik renkler olan siyah ve kumral saç boyası çeşitlerini tercih ediyor. Sosyal hayatında kolayca fark edilmek isteyenler ise daha alternatif renklere yönelebiliyor. Kızıl ve Mor saç renkleri dikkat çekmeyi sevenler için ideal renklerdir. Doğal saç renkleri arasından en çok tercih edilenler ise sarı, siyah, kestane tonlarıdır.

Keratin, pantenol ve besleyici yağ içeriklerine sahip ürün arayışındaysanız Palette markasına bakabilirsiniz. Sedef özleri ve çiçek yağları ile saçlarınız buluşsun isterseniz Garnier markası tam size göre. Tarçın bakır ya da kakao kahve gibi özel renkler için de Palette markasının ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Doğal Saç Boyaları Nasıl Uygulanır?

Doğal saç boyalarının hepsi bir kitle birlikte size sunulur. Saçınızı boyamadan önce gerekli hazırlıkları yaptığınızdan emin olun ve boyama sürecine geçin. Doğal saç boyanızı uygulamaya önce saç diplerinizden başlayın. Doğal saç boyanızı saç diplerinize eşit miktarda dağıttıktan sonra en az 20 dakika bekletin. Daha sonra kalan boyayı saçınızın uçlarına doğru sürerek saçınızın tamamını boyayın. Saçınızın tamamına sürdüğünüz boyayı 40 dakika boyunca saçınızda bekletin. Daha sonra saçınızdaki boyayı ılık su yardımıyla akıtın. Doğal saç boyası kitinizden çıkan mini şampuan ya da saç kremini boya akıtma işleminden sonra kullanın. Boya yapma işlemi sürecinde boya kitinizin içinden çıkan eldivenleri kullanmayı ihmal etmeyin.

Garnier, Palette, Wella ve Dieci markalarının tüm renk seçenekleri Cosmetica’da sizi bekliyor. Yeni bir sen için tek tıkla saç boyanı seçebilirsin.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?