Yüz

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
62 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:62 

Pastel

80 yıllık deneyime sahip Pinkar tarafından kurulan Pastel, 1988 yılında ilk ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaya başlamış bir kozmetik markasıdır. Uluslarası belgelendirme kuruluşu “BM TRADA” tarafından “Kalite Güvence Sistemi ISO 9001:2000” ile belgelendirilmekte olan ürünleri, kullanıcıları ile buluşturan marka, yüz, göz ve dudak makyajına yönelik ürünlerinin yanı sıra, oje çeşitleri ve tırnak bakım ürünleriyle de tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Kaliteli üretim standardı ve ulaşılabilir fiyat politikası ile geniş kitleleri hedefleyen marka, aynı zamanda kadınların kendilerini iyi hissetmesi için ihtiyacı olan ürünleri belirlerken, yaş aralığını da oldukça geniş tutmaktadır. Klasik makyaj ürünlerinin yanı sıra, alışılagelmişin dışında renklere sahip rimel ve eyeliner seçenekleriyle tarzında fark yaratmak isteyen kadınları da hedef kitlesine eklemeyi başarmıştır.

Pastel Ürünleri

Pastel, 30 yılı aşkın üretim deneyimi ile kullanıcılarına, yüz makyajı, göz makyajı, dudak makyajı ve tırnaklara yönelik ürünler sunmakta olan bir markadır.

Yüz makyaj ürünleri içerisinde müşterine makyaj bazı, fondöten, allık ve pudra seçenekleri sunan marka, bu ürünlerini farklı serilerle çeşitlendirmektedir. Markanın göz makyaj ürünleri, Maskara, Far, Kapatıcı, Göz Kalemi, Göz Aydınlatıcılar ve Eyeliner çeşitleri şeklinde gruplandırılırken, dudak makyajı ürünleri ise, Ruj, Lip Gloss ve Dudak Kalemi seçenekleri sunmaktadır.

Makyaj ürünlerinin yanı sıra bu marka, yüzlerce renk seçeneğine sahip ojeleri ve tırnak bakımına yönelik ürünleri ile Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Pastel Ürünleri

Pastel markasının tüm makyaj ürünleri ve oje seçenekleri, yılın trendlerine uyumlu seriler halinde satışa sunulmaktadır. Bu nedenle, tek bir alana yönelik ürünler değil, markanın makyaj ürünlerinde yüz, göz ve dudak ürünleri, oje seçeneklerinde ise sezon renkleri yıl boyu tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yaz aylarında yüz makyaj ürünleri arasında doğal renklere sahip allıklar sıklıkla tercih edilirken, kış aylarında ise fondötenler tercih edilmektedir.

Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünden Pastel seçeneğine tıklayarak, markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve seçtiğiniz ürünleri, güvenilir alışveriş seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?