Dudak

Filtre
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
68 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:68 

Flormar Ürünleri ile Kişisel Bakımınızı Gerçekleştirmeniz Çok Pratik!

Kadınların vazgeçilmez tutkusu yüzyıllardan beri bakım ve makyajdır. Hemen hemen her kadın bakımlı olmayı sever. Sağlıklı, canlı, arınmış ve ferah bir yüz her kadının istediği bir görüntüdür. Bu sebeple milyarlarca insan cilt bakımına önem veriyor ve makyaj yapıyor. Rutin cilt bakım işlemlerinden sonra küçük kusurlarımızı makyaj ile kapatıyoruz. Böylelikle biz kadınlar daha özgüvenli ve kendimizden emin oluyoruz. Flormar da bu kişisel bakım ve makyaj ihtiyacından hareketle, uzun zaman önce kurulmuş prestijli bir markadır. Flormar; cilt bakım ürünleri ile günlük cilt bakım ihtiyacınızı karşılar. Cilt tipinize uygun olarak kullanabileceğiniz yüz yıkama jeli ardından yüz toniği ve sonrasında yine cilt tipinize en uygun yüz kremi ile günlük yüz bakımınızı makyajdan önce yapabilmeniz için çok sık tercih edilen ürünler geliştirdi ve uzun zamandır da bahsi geçen bu ürünler müşterilerinden tam not aldı.

Flormar Ürünleri Uzun Yıllardır Kadınların İlk Tercihi!

Flormar uzun yıllardır pek çok ürün üreterek kozmetik sektörünce hatırı sayılır biz yere sahiptir. Değişmez kalitesi ile müşteri memnuniyetini daima sağladığı için en çok tüketilen kozmetik markalarından biridir. Ürettiği ürünler çoğu zaman trend halini alır. Cilt bakımı, cilt temizliği, günlük nemlendiriciler, yüz makyajı, göz makyajı, dudak için rujlar, ojeler, vücut spreyleri ile bir çok farklı alanda farklı içeriğe sahiptir Flormar ürün skalası.

Ten makyajının olmazsa olmazı Baked Powder pudradır. Uzun zamandır Baked Powder pudra üretimini asla durdurmayan Flormar’ın en gözde ürünlerinden biridir.

Her kirpik tipine uygun ve size kirpiğinize istediğiniz ölçüde hacim verecek olan bir çok mascara seçeneği ile de çoğu kadının mascara tercihi Flormar’dır.

Hem likit hem de mat rujları ile Flormar müşterilerine birden fazla yapıda ruj seçeneği sunarken onlarca renk skalası ile her kadına uygun renk ve tarzda ruj üretimleri de hali hazırda mevcuttur.

Makyaj ürünlerinde en favori ürünlerinden biri de Flormar allıklardır. Allık skalası o kadar geniştir ki her cilt rengine, her cilt alt tonuna özel allık seçenekleri ile isteyen her kadın en doğal gözüken allık görüntüsüne kavuşuyor. Bu sayede makyaj da doğal durduğu için yüze canlılık ve gençlik görüntüsü katıyor.

Flormar aksesuarları da kadınların en sık tercih ettiği ürünler arasında. Her makyaj alanına özel makyaj fırçaları ve makyaj süngerleri uzun zamandır en favori ürünlerdir.

Flormar Makyaj Ürünleri ile Günlük Makyajınızı Kolaylıkla Yapın!

Flormar, Cosmetica firmasının bünyesinde, uzun zamandan beridir satışı mevcut olan güzide markalardan biridir. Flormar ürünlerini müşterilerimize sunmaktan ötürü uzun zamandır mutluluk ve gurur duyuyoruz. Çünkü Flormar ürünleri müşterileri tarafından her zaman talep gördü, tutuldu, sürekli olarak trend oldu. Çünkü kadın cildi için hassas içeriğe sahip olmasından cildi tahriş etmeyen etken maddeler tercih edilir Flormar ürünlerinin üretiminde. Kendinize güzel bakın, mutlu kalın..

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?