Saç Bakım Ürünleri

Filtre
SEÇİMLER
34 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:34 

Hep toplamak zorunda olduğunuz kolay şekil almayan saçlara sahipseniz… Eskiden bir yıldız gibi parlayan saçlara sahipken şimdi lastik tokanın esiri olduysanız… Bu durumu düzeltmenin bir formülünü arıyorsanız… Tabii ki bir formülü var diyerek konuya başlayabiliriz. Evet, formülü veriyoruz, bakım yapmak. Doğru duydunuz düzenli ve doğru ürünle birleşen bir bakım reçetesinin düzeltemeyeceği sorun yoktur ya da mutlu edemeyeceği kişi…

Saç bakımı ürünlerine göz attığınızda hangisi sizin için uygun ürün olduğuna karar vermeniz zor olabilir. Çok fazla alternatif varken bu gayet doğal. Bu sorunu basitçe çözmek için öncelikle saçınızın ihtiyacını belirlemeniz başlangıç için yeterli olacaktır.

İnsan oğlu saçını düzden kıvırcığa, dalgalıdan düze, sarı renkten siyah renge ve hatta marjinal renklere dönüştürmeyi seviyor. Sabah işe giderken doğal saç yapımızı korurken özel günler için hep yapmak istediğimiz bir saç modelini deniyoruz. Kendime yeni bir ben lazım diyoruz ve saç rengimizi değiştirip belki de biraz saçımızı kısaltıyoruz. İşte tüm bu süreçlerin sonunda ya da bu süreçlerle birlikte saç bakımı uygulamamız önemli.

Saç Bakım Ürün Seçenekleri

Saç bakım ürünleri sorun çözen ya da sorun önleyici olmak üzere iki farklı gruba ayırılır. Sorun önleyici tarafta fön suları, bakım sütleri, mucizevi yağ kürlerini sayabiliriz. Sorun giderici tarafta ise daha güçlü formülleri içeren bakım yağlarını ve toniklerini sayabiliriz. Bir de görevi sadece saça hoşluk katmak olan saç parfümlerini de listeye dahil edebiliriz. Bu üründe özel bir güne hazırlanırken son dokunuş olarak düşünülebilir.

Saç bakım ürünleri saçla ilgili yaşadığımız sorunları çözmek için çok yönlü geliştirilen ürünlerdir. Hacim veren, onaran, canlandıran ya da dökülmesini engelleyen güçlü yağ bileşenlerinden oluşur. Kimi zaman da saçınızı ısıya ya da çevresel olumsuzluklara karşı korumak için hafif yapısıyla kolaylıkla kullanabileceğiniz sprey sütler ya da bakım suları… Saçlarınızın şekline destek veren buklenizi daha bukle yapan, düz fönünüzü uzun süreli kılan ya da saçın daha iyi görünmesini sağlayan bakım ürünleri de vardır.

Sizin ihtiyacınız hangisi? Saçınızın ihtiyacını belirledikten sonra yukarıda sıraladığımız yağlar, losyonlar, sular, sütler ve toniklerle arzu ettiğiniz bakımı uygulayabilirsiniz.

Saç Bakım Ürünlerini Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Saçlar zamanla farklı sorunlar yaşayabilir. Ya da aynı ürün bir süre sonra işe yaramayabilir hatta olumsuz sonuçlar gelişebilir. Bu belirtiler saçınızın doğru ürünle temas etmediği gösterir. Sürekli kullandığınız bir ürün varsa değiştirmenizi öneririz. Değiştirdiğiniz halde sorun devam ediyorsa mutlaka bir cilt uzmanına saçınızı gösteriniz.

Saç bakım ürünlerini doğru uygulamak kadar düzenli kullanmakta önemlidir. Örneğin saçınızın ısıya dayanıklı olması ve saç şekillendirirken ısıdan olumsuz etkilenmesini istemiyorsunuz. Bunun için fön sularını kullanabilirsiniz. Ama bu fön sularını bir kullanıp bir kullanmazsanız saçlarınız şekil verme işlemlerinden olumsuz etkilenecektir.

Saçınızın herhangi bir sorunu yoksa ve her şey yolundaysa saçınızı parlatacak ya da hoş gösterecek ürünlerden destek almanız yeterli olacaktır. Yıpranmamış saçınıza onarıcı serum kürü uygulamanız saçınıza faydadan çok zarar getirebilir. Hiçbir ürünü gereksiz bir şekilde ve gereksiz bir miktarda kullanmayınız.

Saçınızın güzel gözükmesi için ve her türlü soruna yönelik bir ürün arayışı içindeyseniz Cosmetica’nın saç bakım kategorisi altında yer alan saç bakım ürünleri bölümünden Elidor, Toni&Guy, Urban Care, Gliss, Loreal Elseve, Ogx ve daha fazla markanın ürününe ulaşabilirsiniz. Ürünleri inceledikten sonra hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?