Diş Fırçaları

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Oral-BOral-B(19)
SignalSignal(11)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
21 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:21 

Sensodyne

Hassas dişler için diş hekimlerinin önerdiği bir numaralı diş macunu olan Sensodyne, bu ürünler ile dişlerin günde iki kere düzenli fırçalanması durumunda, hassasiyetin azaldığını ve üstün koruma özelliğinin sunulduğunu kanıtlamış bir ağız bakım ürünleri markasıdır. Diş hassasiyetinin olmadığı bir gelecek yaratmak için 1980 yılından bu yana ağız bakımında devrim niteliğinde çalışmalar yürüten marka, profesyonel bakımı, günlük kullanıma taşımaktadır.

Akademik kurumlar ve laboratuvarlarla koordine bir şekilde çalışan marka, en son bilimsel yeniliklerini ürünlerinde kullanmayı ilke edinmiş ve hassas dişlerden kaynaklı sorunların azalmasına yardımcı ürün seçenekleri ile tüm dünyanın en çok tercih edilen ağız bakım ürünü markaları arasında adını ilk sıralara yazdırmayı başarmıştır.

Sensodyne Ürünleri

1980 yılında, hassas dişlerin rahatlamasına yardımcı olan Potasyum Nitrat içerikli ilk diş macununu piyasaya sunan marka, F serisinin, günde iki kere düzenli olarak kullanımı sonrasında hassasiyet sorunun azaldığını kanıtlamıştır. 80’li yıllardan bu yana hassas dişleri üzerindeki araştırmalarına devam eden marka, 2006 yılında Pronamel isimli ürününü piyasaya sürmüş ve florür içeren formüle sahip bu ürün ile diş minesinin asit erozyonu sorununa destek olunmuştur.

Hassas dişler üzerindeki çalışmaları 30 yılı aşkın süredir devam eden marka, son yıllarda çalışma alanına diş beyazlatma ürünlerini de eklemiş ve True White diş macununu piyasaya sunmuştur. Bu ürün diş yüzeyinde oluşan lekeleri nazik bir şekilde çıkarmayı amaçlarken aynı zaman ağız içi hijyeni ve bakımı sağlamaktadır. Diğer beyazlatıcı ürünlere kıyasla 10 kat daha az aşındırma yan etkisi bulunmaktadır.

Sensodyne, diş macunu haricinde diş fırçası, diş ipi ve ağız bakım suyu seçenekleri de sunarak, ağız sağlığına karşı komple bakımın, kişisel bakım rutininde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Sensodyne Ürünleri

En çok tercih edilen Sensodyne ürünleri arasında, bir arada sunulan diş macunu ve diş fırçası setleri ilk sırada yer almaktadır. Hızlı Rahatlama Beyazlatıcı Diş Macunu 75 Ml + Çok Yönlü Koruma Diş Fırçası Avantajlı Paket, hem fiyatı hem de kullanıcı memnuniyeti nedeni ile tercih edilmektedir.

Online alışveriş sitemizde yer alan ağız bakımı kategorisinden markanın tüm ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir ve kendinize uygun olan ürünü seçerek, satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?