Makyaj Sabitleyiciler

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

Biri makyaj sabitleyicisi mi dedi? Sabah evden çıkarken yaptığımız makyaj günün temposuna dayansın isteriz. İşte tam da bu sebepten hepimizin makyaj çantasında bir makyaj sabitleyicisi olur. Yok mu? O zaman eksikliğini hemen doldurmak için Cosmetica sitesini hızlıca ziyaret edebilirsin.

Makyajımız gün içinde dağılabilir ve bozulabilir. Tekrar ve tekrar tazelemek zorunda kalabiliriz ama buna vakit bulamayabiliriz. Kolay bir çözümü var desek… Bu tip isteklerinizin karşılığını makyaj sabitleyicileri verecektir.

Makyaj Sabitleyici Nedir?

Sabah ya da günün diğer saatleri için yapacağınız ve emek harcayacağınız güzel bir makyajın sonunda yüzüne uygulayabileceğiniz bir üründür makyaj sabitleyicileri. Sprey ve pudra formlarında satılan makyaj sabitleyicileri sıcak havalarda kullanıma uygun olduğu gibi çok terleyeceğinizi zamanlarda da bu ürünü tercih edebilirsiniz. Günün başında yapılan bir makyajın günün sonunda taze ve temiz görünüyor olması demek bu işin içinde makyaj sabitleyicisinin parmağı var demektir.

Makyaj Sabitleyici Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Makyajı cildinize yapıştıran ve dış etkenlere karşı koruyan bir üründen bahsediyoruz. Çok karmaşık bir yapısı yok ve kullanımı çok kolay. Sadece birkaç püf noktasını takip edersek sonuç harika olacaktır. İlk kullananlar için söylemek istiyoruz daha önce neden kullanmadığınızı sürekli sorgulayacaksınız. Makyaj sabitleyicinizi seçerken cilt tipinize göre seçim yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Parlayan bir cildiniz varsa mat bitişli bir makyaj sabitleyici seçebilirsiniz ya da son zamanların modası ıslak makyaj için ıslak bitişli bir ürün size istediğiniz sonucu verecektir.

Pudra Makyaj Sabitleyiciler

Mat bir ten arayışı içindeyseniz makyaj sabitleyicisi olarak pudra formunu seçebilirsiniz. Yağlı cildi olan kişiler genelde sırf bu sebeple pudra formunda makyaj sabitleyicisi kullanırlar. Yağlı cildi olanlar kendilerini ve yaşadıkları zorlukları bilirler. Makyaj kısa bir sürede ciltlerinin ürettiği yağ fazlalığından dolayı bozulur. Bunu önlemek için pudra formunda makyaj sabitleyicileri kullanmaları bu sorunu çözecektir.

Makyaj sabitleyici sprey makyaj bitiminde kullanılırken pudra formu fondötenden hemen sonra uygulanır. Cildinizin parlama potansiyeli olan kısımlarına pudra formunda olan makyaj sabitleyicisini uygulayabilirsiniz. Güzel bir pudra fırçası ile biraz üründen alın ve yüzünüze uygulayın. Bir süre mimik yapmadan bekleyin. Genel olarak T bölgesine ve çene kısmına pudra formunda üretilen makyaj sabitleyicisi kullanılır.

Cildi bu kadar kurutan ve mat görünmesini sağlayan bir ürün uzun vadede cildimi de kurutur mu diye düşünüyorsanız hemen cevabını verelim. Hayır, kurutmaz. Aksine cildinizin yağ oranını dengeler ve cildinizin kusursuz görünmesini sağlar. Makyaja başlamadan önce her zaman nemlendirici sürün ve daha sonra makyajınıza başlayın. Fondöten sonrası transparan pudra olarak da geçen ürünü cildinize güzelce uygulayın.

Sprey Makyaj Sabitleyici

Pudra formunda kullanılan makyaj sabitleyicilerin aksine sprey formunda bulunan makyaj sabitleyicileri makyajın tamamen bitiminde son dokunuş olarak kullanılır. Makyaj sabitleyici spreyinizi makyajınız bittikten sonra yüzünüzün her yerine gelecek şekilde ve kısa bir mesafe geriden sıkabilirsiniz. Bir süre mimik yapmadan kurumasını bekleyin ve işte hazırsınız. Akşama kadar ya da tüm gece emekle yaptığınız/yaptırdığınız makyajınız taze ve canlı bir şekilde sizinle.

Tüm makyaj sabitleyici ürünlerine ulaşabilmek için Cosmetica’nın makyaj kategorisi altında yer alan makyaj sabitleyicileri bölümüne göz atabilirsiniz. Makyaj sabitleyicisinin pudra formu için Maybelline New York markasına sprey formu için ise Flormar, Golden Rose, Max Factor ve daha fazla marka için Cosmetica’yı ziyaret edebilirsiniz. Güzel bir makyajla biten gün sonu için bir tıkla makyaj sabitleyicinizi satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?