Stick

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AxeAxe(2)
DoveDove(2)
NiveaNivea(11)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
8 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 

Kişisel bakımımız için kullandığımız çok fazla ürün var. Kişisel bakımımızı yaparken destek aldığımız ürünler arasında gün içinde banyo yapmanın temiz hissini devam ettiren ürünler yer almaktadır. Bunlar stick, roll-on ve sprey deodorantlardan oluşmaktadır. Hepsinin kullanma amacı aynı olsa da prensipleri açısından farklı sorun ve ihtiyaçlara cevap verdiğini söyleyebiliriz. Hepsinin kullanıcı kitlesi vardır ve hepsi kendi ürününe sadık kişilerden oluşmaktadır. Bir deodorant severe roll-on ya da stick kullandırmanız daha zordur. Ya da diğer kategoriler içinde durum bu şekildedir.

Koltuk altı terleme ve kokma sorununu çözmede en çok sprey deodorantlar kullanılsa da stickleri de kullanan önemli bir kitle bulunmaktadır. O zaman sorulması gereken doğru soruları soralım ve cevapları birlikte inceleyelim.

Koltuk Altı Stick Deodorant Nedir?

Koltuk altı koku ve ter önleyicisi olarak deodorantları kullanırız. Deodorantlar ise sprey, roll-on ve stick olmak üzere üç şekilde karşımıza çıkar. Stick deodorantlar en çok roll-on deodorantlarla karıştırılır. Stick deodorantlar koltuk altına sürülerek uygulanan yapısı kuru olan ürünlerdir. Koltuk altında ıslaklık hissini sevmeyen kişilerin daha çok tercih ettiği bir üründür. Stick deodorantlar kuru ve sabunsu formuyla bilinir ve tercih edilir. Gün içinde terliyorsanız ve kıyafetlerinizde belirmesin istiyorsanız stickleri koltuk altınızı temiz tutmak için banyo sonrası temiz cilde uygulayabilirsiniz. Kullandığınız parfümün stickerini koku bütünlüğü açısından da tercih edebilirsiniz. Ya da parfümünüze yakın stick kokularını tercih edebilirsiniz.

Koltuk Altı Bakımı İçin Kullanılan Stick ve Roll-On Ürünleri Arasındaki Fark Nedir?

En çok birbirine karıştırılan deodorant çeşitleri olan stick ve roll-on ürünlerinin farklarından bahsetmek istedik. Birbirlerine çok benze de farklı iki üründür. Cildi daha hassas kişilerin tercih ettiği roll-on ürünü bir bilye yardımıyla cilde ürünü aktarır, ıslak yapısı vardır ve sürdükten sonra bir süre kurumasını beklemeniz gerekir. Farklı esanslarla birleştirilmiş ürün çeşitleri mevcuttur. Stick deodorantlar ise asansör sistemiyle açılır ve kapanır. Kuru bir yapısı vardır. Daha çok sabun hissini kişiye yansıtır. Koltuk altında ıslaklık hissini sevmeyen kişiler bu kuru yapıda olan deodorant çeşidini kullanabilir. Terlemeler için kuruluk hissi veren güzel bir üründür.

Stick Deodorant Kullanımıyla Vücut Kokusu Nasıl Kontrol Altına Alınır?

Gün içinde sergilediğimiz aktivite ya da psikolojik durumumuzun sonucu olarak terleriz ve terle birlikte özellikle kapalı alanlarımızda kokuya sebep olan bakteriler oluşur. Bunun önüne geçerek rahatça kolumuzu kaldırabilmek için deodorantları günlük kullandığımız bir ürün olarak hayatımızda yer verelim. Tek başına deodorant kullanımı bu süreçte yeterli gelmeyebilir. Koltuk altı tüyleri özellikle bu kişisel bakımda bizi en zorlayan etkendir. Koltuk altımızın hijyeni ve temizliği için düzenli olarak koltuk altı tüylerini temizleyelim. Stick deodorantı her duştan sonra kullanalım. Duş alıp temizlenmeye vaktimiz ya da ortamımız yoksa bir ıslak mendil yardımıyla koltuk altımızı temizleyelim ve daha sonra stick deodorantımızı sürelim.

Stick Deodorant Seçenekleri Nelerdir?

Stick deodorantlar da kadın ve erkeklere özel ürünler geliştirmektedir. Erkeklerin koltuk altı tüylerini tıraş ettikten sonra rahatlıkla kullanabileceği bir ürün geliştiren Dove markası bu konuda erkek tüketicilerini önemsediğini kanıtlıyor. Kadınlar içinde özel dokunuşlara sahip ürün çeşitlerine sahip. Hemen inceleyebilirsiniz.

Beyaz ve siyah kıyafetlerde deodorantlar bazen kabusa dönüşebiliyor. Rexona bu konuda tüketicilerinin yüzünü güldürmek istiyor ve leke bırakmayan güzel bir stick ürün geliştiriyor. Bu özelliği içeren ürün hem kadın hem de erkekler için ayrı ayrı geliştirildi.

Hemen hemen kendimize bakmak için kullandığımız her üründe varlık gösteren Nivea markasının da hem kadın hem de erkekler için tasarladığı güzel stick deodorantları mevcut.

Koltuk altı bakımınız için stick deodorant arayışı içindeyseniz Cosmetica’nın deodorant kategorisi altında yer alan stick bölümünden istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Her gün temiz ve kuru kalma hissi için sen de stick deodorantını hemen satın al.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?