El Ve Vücut Bakım Ürünleri

Filtre
SEÇİMLER
35 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:35 

El ve Vücut Bakım Ürünleri

Güzellik rutinleri gerçekleştirilirken çoğunlukla yüz bakımına ağırlık verilse de el ve vücut bakımının da ihmal edilmemesi gerekiyor. Genç, sağlıklı ve canlı bir görünüm için baştan ayağa uygun ürünlerle komple bir bakım uygulamak en önemli nokta. Nemlendiricilerden maskelere kadar geniş bir yelpazeye sahip olan el bakım ürünleri farklı cilt tipleri için farklı seçenekler sunuyor. Vücut bakım ürünleri peelingler, kremler ve losyonlardan oluşan birçok seçenekle cildinin ihtiyaç duyduğu temizliği, nemi ve bakımı sağlıyor. Sana kalan ise; cildinin özellikleri doğrultusunda uygun ürünleri seçerek, düzenli bir şekilde bakım rutinini gerçekleştirmek oluyor.

Yumuşak ve Pürüzsüz Eller İçin El Kremleri ve Losyonlar

Bakımlı ve zarif eller, hoş bir görünümün olmazsa olmazlarından biri. Gün içinde hijyen için sıklıkla yıkanan, soğuğa ve sıcağa maruz kalan, hava şartlarından sürekli etkilenen eller, zaman içinde yıpranmaya daha çok meyilli. Bu yüzden yaşlanmanın ilk belirtilerinin görüldüğü ellerin bakımı öncelik vermen gereken bir konu. Olumsuz şartların ve zamanın yıpratıcı etkilerini azaltmak için kullanılması gereken el bakım ürünleri nelerdir, diye merak edebilirsin. Yumuşak ve pürüzsüz bir el için bakım ürünleri kremler, losyonlar, yağlar ve maskelerden oluşuyor. Her şeyden önce işe günlük kullanım için cilt tipine uygun bir krem seçerek başlayabilirsin. El bakım kremleri cildinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak ellerinin kurumasını önlüyor. Özellikle sürekli çantanda taşıyarak gün içinde ihtiyaç duyduğun her an kullanabilmen için ufak boyutlu, tüplü krem çeşitleri seni bekliyor. Eğer cildin çok kuruysa ve soğuk havalarda çatlaklar oluşuyorsa daha yağlı kremleri ya da vazelin ve el bakım yağı çeşitlerini tercih edebilirsin. Faydalı mineral ve vitaminlerle zenginleştirilen kremlerle cildine bakım yaptığın gibi tırnaklarını güçlendirip kırılmalara karşı koruyabilirsin. Yaşlanma karşıtı bir bakım için kolajen artırıcı minerallerden oluşan krem ve losyonlar, ellerinin gençliğini korumana yardımcı oluyor. Onarıcı etkisi bulunan kremler ise ellerinde var olan çatlakların ve çizgilerin ortadan kaldırılmasında oldukça etkili. Eldiven şeklinde tasarlanan maskeleri özellikle gece yatarken kullanarak güne yumuşak ve parlak ellerle başlayabilirsin. Eğer farklı sorunlar ve ihtiyaçlar için komple bir bakım arayışı içindeysen el bakım seti çeşitlerini de tercih edebilirsin.

Baştan Ayağa Bakımlı Bir Görünüm İçin Vücut Bakım Ürünleri

Ellerde olduğu gibi vücut bakımı için de farklı sorunları çözmeye yönelik birçok ürün bulmak mümkün. Vücut bakım ürünleri nelerdir sorusunun yanıtı olarak peelingler, nemlendirici kremler ve sıkılaştırıcı losyonları örnek gösterebiliriz. Vücut bakımına ölü deri tabakasından kurtulmak ve taze bir cilde sahip olmak için vücut peelinglerini kullanarak başlayabilirsin. Sonrasında ise her zamanki gibi uygun bir nemlendirici seçimi geliyor. En iyi vücut bakım ürünleri içinaslında sahip olduğun cilt sorunlarına çözüm sunan ve ihtiyaç duyduğun özellikleri sağlayan ürünler diyebiliriz. Bunun için cilt tipini ve ihtiyaçlarını seçim yapmadan önce doğru bir şekilde belirlemen önemli bir konu. Normal ya da yağlı bir cilde sahipsen su bazlı ve hafif yapılı nemlendiricileri seçmende fayda var. Özellikle yaz aylarında hafif bir nemlendirici etki ve kadifemsi bir cilt için vücut losyonlarını tercih edebilirsin. Kuru aynı zamanda pullanma ve dökülme sorunu olan ciltlere yönelik, daha yoğun ve derinlemesine bir nemlendirme sağlayan vücut bakım kremleri en ideal seçenek. Kilo alma ya da verme sırasında oluşan sarkma ve çatlaklar için özel formüllere sahip kremler, etkili çözüm sunan bakım ürünleri arasında. Sıkılaştırıcı kremleri düzenli bir şekilde uygulayarak yaza sıkı ve parlak bir ciltle girebilirsin. Kadınların en büyük sorunlarından biri olan selülitler için de hem sıkılaştırıcı hem de selülit giderici çift etkili kremleri kullanabilirsin. Eksiksiz bir vücut bakımı için farklı özellikte krem, losyon ve butterlardan oluşan vücut bakım seti çeşitlerini de tercih edebilirsin.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?