Diş İpleri

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
4 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

Oral – B

Türkiye’de P&G firmasının çatısı altında hizmet vermekte olan Oral – B, 50 yılı aşkın süredir, kişisel ve diş doktorlarına yönelik ağız bakım ürünleri üreten markalar arasında yer almaktadır. Amerika ve diğer uluslararası pazarlarda en çok tercih edilen ağız bakım ürünleri firması olan marka, çocuk, yetişkin ve özel ağız bakımı ihtiyacı bulunan kişiler olmak üzere farklı gruplara yönelik ürün seçenekleri sunmaktadır.

Çocuk ve yetişkinlere özel manuel, şarj edilebilir ve pilli diş fırçalarının yanı sıra, diş macunu, diş ipi, ağız bakım suyu gibi ürünlerden oluşan oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasından dolayı, diş fırçası endüstrisinin Pazar lideri konumunda yer almaktadır.

Oral – B Ürünleri

Her yaş grubuna yönelik ağız bakım ürünleri sunan Oral – B, farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiği ürünlerini, seriler halinde kullanıcılarına sunmaktadır. Bu ürünler, şarj edilebilir diş fırçaları, manuel diş fırçaları, yedek fırça başlığı, diş ipleri, ağız bakım suları, diş macunları ve çocuklara yönelik ağız bakım ürünleri şeklinde gruplandırılmaktadır.

Profesyonel ağız bakımını, günlük ağız bakım rutininin içerisine taşımayı hedefleyen marka, tüm diş ve diş eti sorunlarının tedavisine yardımcı ürün serilerinin yanı sıra, bu sorunların oluşumunu önlemeyi de hedeflemektedir. Özellikle diş fırçalama işlemini, özel ürünleri ile hem zevkli hem de güvenilir hale getiren marka, yetişkin serilerinde diş sağlığına yönelik birbirinden farklı ürünler sunarken, çocuk ürünlerinde sunduğu farklı renk ve desenlerle çocuklara dış fırçalama alışkanlığı kazandırmayı amaçlamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Oral – B Ürünleri

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında şarj edilebilen diş fırçaları ve bu fırçaların yedek başlıkları gelmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra, markanın ikili paketler halinde sunulan manuel diş fırçaları ve diş ipleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Pro 790 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Siyah 1+1, iki kişilik kullanım özelliği ve farklı diş temizliği fonksiyonları ile severek kullanılan ürünlerin başında gelirken, şarj edilebilir diş fırçaları arasında yer alan Vitality serisi, beyazlatma özelliği ve ulaşılabilir fiyat politikası ile tercih edilmektedir.

Oral-B markasının tüm ağız bakım ürünlerini incelemek ve sipariş vermek için sitemizde yer alan markalar bölümünden seçiminizi yapmanız yeterlidir.

Oral B Diş Fırçası

Ağız ve diş sağlığımızın günlük ritüelinden olan diş fırçalama; genel olarak manuel fırçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Fakat manuel fırçalarla dişler tam olarak temizlenememekte ve özellikle diş etlerine yakın kısımlarda tartar oluşmaktadır. Buna muadil olarak üretilen Oral B diş fırçası çeşitlerinde ise dişler tam olarak temizlenebilmekte ve neredeyse yüzde yüze yakın bir sonuç elde edilmektedir.

Dakikada neredeyse 30.000 kez hareket eden bu fırça çeşitleri plak oluşumunu engeller ve var olanların yok edilmesine de katkı sağlar. Ayrıca siz fırçayı yanlış tutsanız veya baskı yapsanız bile uyarıcı başlığı sayesinde bunu kolayca anlayabilir ve düzeltebilirsiniz. Bu özellik sayesinde diş eti sağlığınızı korumuş olursunuz.

Oral B diş fırçası özelliklerinden biri de zaman ayarlı olmasıdır. Ne kadar süre dişlerinizi fırçalayacağınızı bir kere kaydettikten sonra fırça sizi uyaracaktır. Yenilenmesi gerektiğinde sadece başlığın değiştirilmesi ise kullanıcılara ekonomik anlamda büyük kolaylık sunmaktadır. Diş hekiminin temizlediği kadar güzel bir bırakan bu ürünler, maliyeti kısmen yüksek olsa da ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır.

Oral B Diş Fırçası Çeşitleri

Diş fırçası ürünlerinde kendine ayrı bir yer edinen Oral B markasına ait Oral B diş fırçası çeşitleri, Cosmetica farkıyla sizlerle buluşuyor. Çeşitlilik arasında dilediğinizi tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin tamamı kaliteli özelliklere sahiptir ve kalite anlamında ek kontroller yapmanıza gerek yoktur. Örneğin çocuğunuz için kullanmaya uygun olan Oral-B Junior Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası (6+ Yaş) ürünü ile birlikte çocuğunuzun diş bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Öte yandan Oral-B Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası Frozen Özel Seri ile birlikte çok daha kaliteli diş fırçası ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Oral B Diş Fırçası Fiyatları

Cosmetica, uygulamış olduğu fiyat politikaları gereğince ürünlerin tamamını uygun fiyatlara sizlere sunar. Aynı zamanda kaliteden ödün verilmeyerek hazırlanan bu politika sonucunda kaliteli ürünleri her daim uygun fiyata Cosmetica farkıyla satın alabilirsiniz. Siz de kalite ve uygun fiyat faktörlerini bir arada arıyorsanız ilgili ürünleri inceleyebilir, satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?