Saç Kremleri

Filtre
Özellik Filtreleme
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:121 

En çok cildimize bakım uyguluyoruz hemen arkasından da saçlarımız geliyor. Saç bakımı için birden fazla bakım ürünü bulunmaktadır. Saç bakım ürünleri içinden en çok saç kremlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Bazı saç şampuanları kremli üretilse de biz daha çok şampuandan ayrı kullanabileceğimiz saç kremlerine yöneliyoruz. Özellikle zor taranan, cansız gözüken ve uysal olmayan saçlara sahipseniz saç kremi hayatınızın kurtarıcısı olabiliyor.

Saç Kremi Nedir?

Saç kremleri için asi saçların en mükemmel dert ortağı desek abartmış olmayız sanırım. Saç kremi, saçlarınızı yumuşatır, kolay şekil almasına yardımcı olur ve özellikle saç uçlarını nemlendirir. Saç kremleri gün geçtikçe geliştirilen ürünler arasında. Eskiden sadece banyo esnasında kullanabileceğiniz durulanan saç kremleri mevcutken günümüzde durulanmayan saç kremleri de var artık…

Saç Kremleri Nasıl Uygulanıyor?

Durulanan saç kremleri banyo esnasında şampuanlamadan hemen sonra kullanılıyor. Ürünü gerektiği miktarlarda tüm saça uygulayın. Saç kremlerini saç dibinize uygulamayın. Biraz bekledikten sonra hızlıca durulayabilirsiniz.

Durulanmayan saç kremleri ise banyodan sonra nemli saça uygulayabilirsiniz. Saçınızın ıslaklığını bir havlu yardımıyla alın ve daha sonra saç kreminizi saç uçlarına ve boylarına uygulayın. Kolayca taradıktan sonra kuruma işlemine geçebilirsiniz.

Saç Kremleri Hakkında Doğru Sandığımız Yanlışlar?

Saç kremlerinin icadı ve kullanımı neredeyse şampuanlar kadar eski olunca birçok bilgi kirliliği de zamanla oluşmuş oluyor. Bu sebeple aslında doğru sandığımız yanlışları bu ürün için derlemek istedik.

Saç kremlerinin bilinmeyen bir nedenden dolayı saçları döktüğü inancı vardır. Aksine saçı nemlendirir ve güçlendirir. Bu da dökülmelerin önüne geçer.

Saç kremlerini arada sırada aklıma estikçe kullansam da sonuç alırım. Düzensiz kullanılan ya da arada sıra kullanabileceğiniz bir ürün değildir saç kremleri. Her şampuanlama sonrası saçınıza uygulamanız en ideal sonucu size verecektir.

Saç kremleri sadece saçı açmak için kullanılan bir üründür. Saçı yumuşatan yapısından dolayı zor açılan saçları taramakta büyük kolaylık sağladığı doğrudur ama saça ayrıca parlaklık ve sağlıklı görünümde kazandırır.

Saç kremleri saçı yağlandırır ve ağırlaştırır… Saç kremini doğru şekilde uyguladığınızda saçınızı yağlandırmaz. Saç kremi saç diplerinize gelmeyecek şekilde saç uçlarına ve boylarına doğru kullanmanız en ideal sonucu size verecektir.

Saç Kreminin Önemi

Saçlarımızı her gün farklı bir şekle sokmayı seviyoruz. Saçları ev ortamında şekillendirmek artık çok kolay. Isılı şekillendiriciler evlerimizin baş köşesinde yerini aldı. Kolay kit boyalarla saçımızı renkten renge sokmakta evimizin konforunda mümkün. Salonlara gitmeye vaktimiz olmasa da evde kısa bir süre ayırarak kendimizden yeni bir kişi yaratma konusunda artık hünerliyiz. Peki tüm bu işlemlerin sonucunda saçlarımız ne hale geliyor? Tabii ki yıpranıyor ve eski canlı formunu kaybediyor.  Bu durumun oluşmaması için saç kremini düzenli bir şekilde kullanmamız yeterli olacaktır. Her şampuanlamadan sonra saçın uçlarından başlayarak saç boylarına saç kremini uygulamanız ve bir süre bekletmeniz sonucunda eski canlı güzel saçlarınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Saç Kremi Çeşitleri

Saçların güzel uzaması ve sağlıklı görünmesi için özel besleyici bileşenlerle harmanlanan saç kremlerinden birini kullanmak için seçebilirsiniz.

Kuru saç kullanıma uygun Toni&Guy markasının çeşitlerine, özel ve değerli yağlarla harmanlanan çeşitleriyle Urban Care markasına, saçı besleyen güçlü bileşenlerden oluşan saç kremi çeşitleri için Pantene serisine bakabilirsiniz. Tüm saç kremlerine ulaşabilmek için Cosmetica’nın saç bakım kategorisi altında yer alan saç kremleri bölümüne uğrayabilir ve istediğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?