Yaşlanma Karşıtı Serumlar

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:37 

Gülüyoruz, ağlıyoruz, şaşırıyoruz, korkuyoruz ve nice duyguyla birlikte yüzümüzde mimikler oluşuyor. Mimikler zamanla karakteristikte diyebileceğimiz yaşlanma çizgilerini oluşturuyor. Gece uyurken yastıkta şekilden şekle giren yüzümüzde de zamanla uyku kırışıklıkları oluşuyor. Kilo alıp verdiğimiz dönemlerde cildimiz yaşlanıyor. Hava kirliliği ve yaşın ilerlemesi ile yaşlanıyoruz. Kimse yaşlanmayı istemez ve bu durumun sonuçlarından hoşlanmaz. Ama yaşlanmak ve bunun sonuçlarıyla yüzleşmek doğal bir durumdur. İşte tam bu doğal durumla karşılaştığınızda yaşlanma karşıtı serumlarla tanışırsınız. Yaşlanma karşıtı cilt bakım reçetenizde bulunan önemli bir üründür.

Yaşlanma Karşıtı Serumlar Ne İşe Yarar?

Yaşlanma karşıtı serumlar yoğun yapısıyla yaşlanma belirtilerini geciktirme konusunda yardım alabileceğimiz özel ürünlerden bir tanesidir. Özellikle cildimize yoğun bakım yapmak istediğimiz zamanlarda cilt bakım reçetenize eklememiz gereken bir üründür. İçinde bulunan mineral, vitamin ve hücre yenileyici bileşenler ciltte yoğun bir etki yaratır. Yaşın ilerlemesi ile gardını düşüren cilde destek verir. İnsanların bir kimlik yaşı vardır bir de cilt yaşı vardır. Yaşınızdan daha genç bir cilt için yaşlanma karşıtı serum kullanımı cilt uzmanları tarafından önerilir.

Yaşlanma Karşıtı Serumlar Nasıl Kullanılır?

Cildinizi temizledikten sonra nemlendirici kremler yerine ya da birlikte yaşlanma karşıtı serumunuzu cildinize uygulayabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı serumlar yoğun ve güçlü içeriği ile cilde hemen etki etmeye başlar. Sıvı formunda olan serumlar temiz cilt tarafından hızlıca emilir ve cildin en derin katmanlarına kadar etki eder. Cildinizin ihtiyacı olan her türlü bakımı gerçekleştirir. Yaşlanma karşıtı serumunuzu düzenli kullanmanız güzel sonuçlar için önemlidir.

Düzenli Yaşlanma Karşıtı Serum Kullandığımda Ne Gibi Sonuçlar Ortaya Çıkar?

Düzenli bir şekilde yaşlanma karşıtı serum cildinize uyguladığınızda oldukça mutlu edici sonuçlarla karşılaşırsınız. Yaşlanma karşıtı serumlar yoğun içerikleri sayesinde normal kremlere göre cildi daha iyi ve daha hızlı besler. Yaşlanan ciltlerde kısa sürede gençleşme gözle görülür halde gelişir. Cildin kuruma sorununu çözer. Cildi sıkılaştırır ve daha sağlıklı gözükmesini sağlar. Cildin leke sorunlarına iyi gelir ve cilt tonu eşitsizliğini de giderir.

Yaşlanma Karşıtı Serum Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yaşlanma karşıtı serumlar tek başına kullanıldığı gibi cilt bakım kürünün bir parçası olarak da kullanılır. Temiz cildinize tonik uygulayın, göz altı kreminizi sürün, serumunuzu uygulayın ve en son kreminizi cildinize yedirin. Tüm bu takım çalışmasının sonucunda cilt yaşınız gençleşecektir.

Cildiniz temiz değilken ya da makyaj varken yüz serumunuzu uygulamayın.

Cilt serumunuzu bir cilt uzmanı tarafından farklı bir şekilde uygulanması önerilmediği sürece üzerinde yazan talimatları takip edin.

Yaşlanma karşıtı cilt serumunuzun bayatlamaması için saklama koşullarına dikkat edin.

Cilt serumunuzu önerilen miktardan fazla kullanmayın. Unutmayın fazla ürün kullanmak daha fazla etki anlamına gelmez aksine cildinize zarar verir.

Cilt serumu kullanırken beslenmenize ve uyku düzeninize de dikkat edin.

Yüz Serumu Çeşitleri Nelerdir?

Her yüz tipine uygun yüz serumu üretilmiştir. Cilt tipinize, yaşınıza ve sorununuza göre yaşlanma karşıtı serum ürününü seçebilirsiniz.

Diadermine, Loreal Paris, Neutrogena, Nivea ve Sebamed gibi markaların yaşlanma karşıtı yüz serum çeşitlerine Cosmetica’nın cilt bakım ürünleri kategorisi altında yer alan yaşlanma karşıtı serumlar bölümünden ulaşabilirsiniz. Cildinize iyi gelecek yaşlanma karşıtı yüz serumunu hızlıca satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?