Günlük Pedler

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
KotexKotex(15)
OrkidOrkid(13)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:43 

Doğurganlığın en belirgin özelliği regl görme zamanının başlamasıdır. Vücudumuz da hormonal ve fiziksel olarak değişim başlamış demektir. Tüm bu sürecin getirisi içinde günlük akıntılarda mevcuttur. Özellikle regl öncesi ve sonra akıntılar daha aktif hale gelir.

Tüm bu dönem için kadın pedleri iki ayrılır. Regl dönemi için kullandığımız hijyen pedleri bir de regl döneminin dışında kalan günler için günlük pedler. Günlük ped genital bölgenin hijyenini korumak için üretilen bir üründür.

Günlük pedlerin ince, kalın, uzun ve kısa olmak üzere farklı çeşitleri vardır. İç çamaşırınızın genital bölgenize gelen kısmına gelecek şekilde pedinizi yerleştirin. Pedlerin en güzen yanı varlığını kısa bir süre sonra hissetmemeye başlamanızdır. Regl öncesi akıntı döneminde, regl bitiminin son zamanlarında ve ara kanama dönemlerinde günlük pedlerin konforundan faydalanabilirsiniz. Böylelikle gün ortasında hissettiğiniz ıslaklıktan kurtulmuş olursunuz.

Gün içinde iç çamaşırı değiştirmek pek mümkün olmuyor. Bu sebeple günlük ped kullanarak iç çamaşırınızı yenilemiş gibi olacaksınız.

Farklı uzunluk ve kalınlıklarda üretilen günlük pedlerin parfümlüsü ve parfümsüz olanları da mevcut. Gün içinde tedirgin olduğunuz kötü kokuların önüne parfümlü pedlerle geçebilirsiniz. Daha sade bir ürün kullanmak isterseniz de parfümsüz olan pedlere yönelebilirsiniz.

Günlük Ped Ne Zaman Kullanılır?

Regl döneminizin dışında kalan tüm günlerde günlük ped kullanabilirsiniz. İlk regl başladığı dönemlerde deneyimsiz olunduğu için iç çamaşırınız ani bir şekilde kirlenebilir. Bu tip kazalardan kaçınmak için günlük ped kullanımına başlayabilirsiniz. Hafif akıntılara, terlemelere ya da ara kanamalara karşı kendinizi garanti altına almak için de günlük ped kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Günlük Ped Nasıl Seçilir?

İç çamaşırınıza yerleştirdikten sonra varlığını hissetmediğiniz bir üründen bahsediyoruz. Bu durumun aksi olsa sanırım bize konfor sağlayan değil rahatsız eden bir ürün olurdu günlük pedler. Birden fazla çeşidi olduğunu söylemiştik. İhtiyacınızı belirleyip bu ihtiyaç doğrultusunda ürününüzü seçebilirsiniz. İhtiyacınızı belirlerken kilonuza ve bacak yapınıza göre de bir seçim yapabilirsiniz.

Günlük Ped Nasıl Kullanılır?

İki adet dönemi arasında zaman zaman oluşan akıntılar, ara kanamalar, regl bitimine doğru gerçekleşen lekelenmeler, yeni regl döneminde olmanızın acemi halleri ve terlemeler sonucunda iç çamaşırınızı değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu tip zamanlar da günlük pedlerden faydalanabilirsiniz.

Günlük pedinizi duş alımından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz ve gün içinde değiştirmeniz gerekirse bunu pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Çantanızda kolayca taşımanız için ambalajlanmıştır. Regl pedlerinin aksine ince ve hacimsizdir.

Günlük ped değişiminden önce mutlaka ellerinizi yıkayın. Genital hijyeniniz için kullandığınız ürünün koruma ambalajından çıkmamış olması ve ellerinizin temiz olması önemlidir. İç çamaşırınızın genital bölge ile temas eden kısmına pedi yerleştirebilirsiniz. İç çamaşırınız ıslak ya da kirliyse günlük ped yapışmaz ve size konfor sağlamaz. Bu sebeple temiz iç çamaşırınıza sadece günlük ped uygulaması yapabilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun Mesane Pedleri

Bazı hastalık dönemlerinde ya da yaşımızın ilerlemesiyle idrar kaçırma sorunu yaşayabiliriz. Bu dönemlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz konforlu mesane pedleri üretildi. Günlük pedler gibi kolayca iç çamaşırınıza yerleştirebileceğiniz ve gün içinde pratik bir şekilde değiştirebileceğiniz mesane pedlerini de ihtiyaç duyduğunuzda deneyimleyin. Mesane pedleri için Cosmetica’nın kişisel bakım ürünleri kategorisi altında yer alan kadın bakım ürünleri bölümünden Orkid ya da Kotex markalarının günlük kullanabileceğiniz mesane pedlerini inceleyebilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Carefree, Kotex, Orkid ve Sleepy markalarının günlük ped çeşitlerine Cosmetica’nın kişisel bakım kategorisinin altında yer alan kadın bakım ürünleri bölümünden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünü yaşam kalitenizi ve konforunuzu yükseltmek için hemen satın alın.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?