Lip Gloss

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/10  Ürün Sayısı:236 

Hayatımız parlamıyorsa dudaklarımız parlasın mı? Makyaj yapmadığımız cildimizi dinlendirdiğimiz günler olur. O zaman bir parlatıcımızı sürer çıkarız. Yüzümüze ışıltı gelir ve tabii bulunduğumuz ortama da ışık saçarız. Saçtığımız her parıltı bir başkasının hayatına dokunur. Biz buna kelebek etkisi değil de Lip Gloss etkisi diyelim mi?

Sadece makyaj yapmadığımız günler değil ayrıca makyajımızı daha belirgin hale getirmek istediğimizde de dudaklarımıza lip gloss uygulayabiliriz.


Lip Gloss Nedir?

Dudakların parlamasını sağlayan, ıslak ışık enerjisi veren bir ruj çeşidi diyebiliriz. Çoğunlukla formları likit şeklindedir. Şeffaf, doğal ve belirgin dudak renkleri mevcuttur. Dudakları daha hacimli ve gösterişli kılan formuyla çok tercih edilen bir üründür. Normal rujlarla karıştırıp kullanabilirsiniz. Ya da rujunuzun üstüne uygulayabilirsiniz. Piyasada en fazla fırçayla sürülen halini bulabilirsiniz. Tüp içinde sıkılabilen ya da bilyeli lip gloss ürünleri de vardır. Tadı içinde çeşitli aromalar mevcuttur. Çilek, vanilya, tarçın, çikolata gibi çeşitlerini sayabiliriz.


Lip Gloss Özellikleri

Doğal, göz alıcı ve çekici dudaklara ulaşmak için lip gloss dudak ürünlerini kullanabilirsiniz. Herkesin makyaj çantasında en az bir çeşidi mevcuttur. Olmayan bizden değildir diyebiliriz hatta…

Sabah dışarı çıkarken uyguladığınız makyaja gün ortasında ya da akşamında taze bir etki yaratmak için lip gloss ürünlerini kullanabilirsiniz. Makyaj uygulamadığınız bir günde yüzünüze doğal bir ışıltı gelsin istiyorsanız pastel (daha dudak tonlarında) renkleri olan lip gloss çeşitlerine yönetebilirsiniz. İnce ve hatları çok belli olmayan bir dudak yapınız varsa kusursuz dudaklara sahip olmak için lip gloss ürünleri tam size göre.


Lip Gloss Ürünlerini Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her üründen yüksek performans alabilmeniz için doğru kullanımını bilmeniz önemlidir. Lip gloss ürünlerini kullanırken bilmenizde fayda olacağını düşündüğümüz birkaç maddeyi sizin için sıraladık.

Dudak parlatıcısını uygulamadan önce dudaklarınıza bakım yapmanızı öneririz. Kurumuş, çatlamış ya da kabuk kabuk bir görüntünün üstüne parlatıcı sürdüğünüzde sonuç tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Bu sebeple bakımlı dudaklar önemli…

İnce ya da belirsiz dudaklarınızı lip gloss ürünlerinin kusursuzlaştıracağını söylemiştik. Lip gloss ürünlerini dudak kalemiyle birlikte kullandığınızda etkisine etki katacağını siz de göreceksiniz.

Mat rujunuzla güne başladınız ve gündüz için ya da günün ilk saatleri için bu sadeliği uygun buldunuz. Ama gün ortasından sonra görüntünüzü tazelemek ve ışıltı katmak için mat rujunuzun üstüne lip gloss ürünlerinden birini uygulayabilirsiniz.

Dikkat çekici ve daha belirgin dudaklar için koyu renkli dudak parlatıcılarını kullanabilirsiniz. Ayrıca daha mat görünümlü lip gloss ürünleri de özel davetler için uygun bir seçenek olacaktır.

Cosmetica’da makyaj kategorisi altında lip gloss bölümünden Loreal Paris, Maybelline, Flormar, Max Factor, Pastel ve daha fazla ünlü markanın dudak parlatıcılarına ulaşabilirsiniz. Fırça aplikatörlü, klasik dönen ruj ve sıkılabilen tüp forumlarıyla lip gloss ürünlerinden birini alıp deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Zaten bir tane aldınız ve bir tane daha olmak istiyorsanız lip gloss ürünlerde alternatif çok fazla… Sevgiklerinize ve kendinize bir tane lip gloss ürünlerden alarak şımartın…


Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?