Fondöten Süngerleri

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

Makyaj yaparken elimizi kullanmayı çok seviyoruz. Elimize farın yaldızı bulaşsın, fondötenin dokusunu hissedelim bir de tabii makyaj malzemelerimizle aramıza bir şey girmesin isteriz. Ama son zamanlarda itiraf etmemiz gerekiyorsa yeni geliştirilen aparatlar çok işimize yaramaya başladığını fark ettik, diyebiliyorsunuz değil mi? Evet, çünkü çok güzel fırçalar ve süngerler geliştirildi. Biz de bu sebeple biraz fondöten süngerlerinden bahsedelim sizlere.

Makyajın alt zeminini oluşturan fondötenlerin cilde en iyi şekilde aktarılması önemlidir. İz bırakmadan, eşit dağılım ve pürüzsüz dokunun oluşması fondöten uygulayıcıları için önemli başlıklar. İşte yazımızın konusu olan fondöten süngerleri de tam bu noktada size destek vermesi için üretildi. Renkli ve sempatik yapıları da gözümüze hitap ediyor.

Fondöten süngerleri ile makyajımızda daha doğal görünüm yakalayabiliyoruz çünkü ürünün cilde doğru adapte olmasını sağlıyor. Tabii fondöten ve fondöten süngeri seçimi kadar doğru kullanımı da önemlidir.

Fondöten Süngerleri Tam Olarak Ne İşe Yarıyor?

Fondöten süngerleri fondöten başta olmak üzere birçok makyaj malzemesinin tene aktarımında kullanılıyor. Aydınlatıcı, kapatıcı, allık, pudra ve daha fazla ürünün cilde adaptesi için kullanabilirsiniz.

Fondöten süngeri ürünün cilde eşit ve doğal yayılımı için oldukça etkili bir yöntem olarak makyaj severler tarafından kullanılıyor. Bir makyajı gösteren teninizin güzelliğidir. Cilt bakımı, nemlendiriciler ve güzel uygulanmış fondötenler güzel bir cilt görünümünün altın başlıkları arasında yer alıyor.

Elinizi kullandığınızda ürün iki ten arasında dağılım gösterir. Bu iki ten dediğimiz yüzünüz ve elinizdir. Fondöten süngeri ise tüm ürünü cildinize adapte eder. Özellikle süngerinizi hafif ıslatırsanız cildinize uygularken daha farklı bir sonuç alacağınızı garanti ediyoruz.

Fondöten Süngeri Kullanmanın Püf Noktaları

Fondöten süngerleri yapı olarak bir dar ve bir geniş yüzeyden oluşmaktadır. Fondöteni yüzünüze yaymak için süngerin geniş kısmını kullanmanız gerekli. Fondöteni yüzünüzün daha köşe kısımlarında kullanmak istediğinizde ise fondöten süngerinizin daha dar olan kısmını kullanabilirsiniz.

Fondöteninizi öncelikle yüzünüze dam damla sürün. Daha sonra hafif ıslattığınız fondöten süngerinizle cildinizdeki fondöteni tampon yaparak cildinize yayın. En iyi fondöten sürme şekli bu şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca fondöten süngerinizin dar kısmını allık, pudra, kapatıcı ve aydınlatıcı gibi ürünleri de uygulamak için kullanabilirsiniz.

Fondöten Süngerini Nasıl Temizlenir?

Fondöten süngerinizi bu iş için özel üretilmiş temizleme spreyleriyle temizleyebilirsiniz. Ya da beyaz sabunla yıkayabilirsiniz. Fondöten süngerlerinizi yoğun kullanıyorsanız 3-4 kullanımda bir temizlemenizi öneririz. Uzun süredir temizlenmeden bekleyen süngerleri cildinize sürmeyiniz. Eski kirli süngerlerinizi çöpe atarak yenisini kullanmaya başlayın. Süngerlerinizi yıkadıktan sonra tekrar kullanmak için mutlaka kurumasını bekleyin.

Fondöten süngerinizi başkası kullanırsa onu kendi teninize sürmeden önce mutlaka temizleyin. Çoklu fondöten süngeri kullanımı hijyenik değildir ve tavsiye edilmez. Cildinize değecek her ürünün kendinize özel olmasını cilt sağlığınız için tercih edin.

Fondöten süngerleri kendi minik kutularında satılır. Bu kutuların içinde fondöten süngerinizi muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle özenle temizlediğiniz fondöten süngerleriniz makyaj çantanızın içinde tekrar kirlenmez.

Fondöten Sünger Seçenekleri

Tarko markasının fondöten süngeri çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Çok parçalı üçgen süngerlerinden silikon fondöten süngerlerine kadar tüm sünger çeşitleri mevcuttur. Sevimli tasarımlarıyla işlevi kadar gözede hitap etmektedir.

Real Techniques Mucize Fondöten Yastığı ürününü fondöten sürmek için tercih edebilirsiniz. Kullanımı ve temizliği rahat olan ürünün fondöteni cildinize yayma güzelliği ise oldukça beğeni toplamakta. Tavsiye ederiz…

Ecotools markasının Perfecting Contour Aplikatör ile cildinize istediğiniz kontörü çekebilirsiniz. Yüzünüzü gölgelendirirken kullanabileceğiniz avantajlı bir üründür.

Fondöten sürmek için en ideal fondöten süngerini arıyorsanız Cosmetica’nın makyaj kategorisi altında yer alan fondöten süngerleri bölümüne bakabilirsiniz. Yüzünüzün farklı noktalarında kullanmak için birden fazla fondöten süngeri satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?