İptal / İade / Değişim

Web sitemizden almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Alıcının istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan, makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların alıcı tarafından açılmış olması halinde iadesi Mesafeli Satış Sözleşmeleri Hakkında Yönetmelik gereği mümkün değildir. İade etmek istediğinizde 0 850 777 0 536 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşarak ya da iletişim formu üzerinden talebinizi iletiniz. Bildiriminizi takiben ürünlerinizi faturanın arkasında yer alan iade formu ve faturanızla birlikte müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu adrese göndermeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

Kargo bedava kampanyalarında alınan ürünler iade edilmek istendiğinde; alışveriş tutarı kargo limitinin altında kaldığında ve müşteriden kaynaklı caymalarda kargo parasını müşteri öder.

Alınan ürünler iade edilmek istendiğinde; sağlam olarak teslim alınan ürünlerde müşteriden kaynaklı caymalarda müşteriden Cosmetica'ya geri gönderim kargo parasını müşteri öder.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan önce kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutturmamanız durumunda, ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürünü iade etmeniz halinde, iade işleminiz ürün firmaya ulaştığı andan itibaren beş (5) iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.

İade işleminin onaylanmasından sonra kredi kartı iadeleri 1-9 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı ekstre döneminde hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Ürün size ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek ürün şikayetleri için, 0 850 777 0 536 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşabilirsiniz. Sorunun kullanıcı kaynaklı olmadığının tespit edilmesi durumunda telafisi yapılacaktır.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?