Tıraş Öncesi Ürünler

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AkatAkat(1)
ArkoArko(9)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
6 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Gillette

1900 yılında King C. Gillette tarafından, kullan – at bıçak adı altında bir tıraş ürünü fikrinin ortaya atılması ile başlayan markanın serüveni, 100 yılı aşkın süre zarfında, kullan – at özellikli tıraş bıçaklarında devrim yaratan yeniliklere imza atmıştır. Tüm dünyada ve Türkiye’de erkek ve kadınlar tarafından tıraş bıçaklarında ve yan ürünlerinde en çok tercih edilen marka olarak anılması yoğun çalışmaları ve teknolojiyi ürünlerine her daim yansıtması ile gerçekleşmiştir. Markanın adı, adeta ürün ile bütünleşmiş ve bu bıçaklar jilet olarak anılmaya başlamıştır.

Erkeklerin büyük bir bölümünün her gün sakal tıraşı olma ihtiyacından yola çıkarak ilk üretimlerini gerçekleştiren ve zamanla, bu ürünlerini erkeklerin ihtiyaçlarına göre şekillendiren marka daha sonra kadınlarda istenmeyen tüylere yönelik pratik çözümler sunmaya da odaklanmıştır.

Gillette Kadın Ürünleri

Erkeklerde sakal ve vücut tüylerine yönelik farklı özelliklere sahip tıraş bıçaklarının yanı sıra, köpük ve jel olmak üzere, bıçakların cilt üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak amacı ile farklı ürün seçenekleri sunan Gillette, günümüzde kadınlar tarafından da erkekler kadar tercih edilmektedir.

Markanın kadın ürünleri 3 ana grup altında toplanmaktadır. Bunlar tıraş makineleri, kullan at tıraş bıçakları ve tıraş jelidir. Tıraş makineleri Venüs Swirl, Venüs Snap, Venüs Breeze, Venüs Klasik, Simply Venüs serileri ile satışa sunulmaktadır. Bu makineler, tıraş öncesi hazırlığa gerek kalmadan, jel barları sayesinde kısa sürede köpürmekte ve cildi yıpratmadan, istenmeyen tüylerden kurtulma imkanı sunmaktadır. Kullan – at tıraş bıçakları ise tek kullanımlıktır ve markanın jelleri ile oldukça yüksek performans göstermektedir.

En Çok Tercih Edilen Gillette Ürünleri

En çok tercih edilen Gillette ürünleri, kadın ve erkek ürünlerine göre ayrılmaktadır. Kadın ürünleri içerisinde en çok satın alınan ürün Venus Breeze Kadın Tıraş Makinesi olurken, erkek ürünlerinde ise Fusion ProGlide FlexBall Tıraş Makinesi + 4'lü Tıraş Bıçağı severek kullanılmaktadır.

Markanın tüm tıraş bıçaklarına, makinelerine ve yan ürünlerine ulaşmak için online alışveriş sitemizin markalar bölümünden Gillette sekmesini tıklamanız yeterlidir. Buradan tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Gillette Mach 3 ile Tanışın!

İçinde yaşadığımız hayat çerçevesinde her cinsiyetin belirli rolleri vardır. Kadınlar bakımına, makyajına özellikle iş hayatında nasıl dikkat etmek durumdaysa erkekler de dış görünümüne, neredeyse her gün tıraş olmaya özen göstermelidir. Tıraş rutinleri erkeklerin bazen korkulu rüyası olabiliyor. Klasik jilet ile günlük tıraşını gerçekleştiren erkekler bazen kanama, kesik gibi kazalar gerçekleştirebiliyor bu da erkekler için problem teşkil ediyor. Bu yüzden klasik tek başlı erkek jileti ile tıraşlar erkekler için kabusa dönebiliyor. Bunun çözümü esasında çok kolay. Otomatik tıraş makineleri bahsi geçen bu çizilme ve kesilme gibi kazaların önüne geçmesi için üretilmiştir. Bu hususta en çok tercih edilen markalardan biri olan Gillette Mach 3 uzun zamandır pek çok erkek tarafından sevilerek kullanılıyor. Bu sebeple biz de Cosmetica firması olarak Gillete Mach 3 ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan ötürü büyük mutluluk duyuyoruz. Gillete Mach 3 ile ilgili her gün pek çok soru aldığımız için bu konu hakkında sorulan sorulara cevap niteliği taşısın diye bu konuda bu yazıyı kaleme almaya nihayetinde karar vermiş bulunduk. Bu yazıyı okuyarak Gillete Mach 3 hakkındaki her şeyi öğrenebilirsiniz.

Gillette Mach 3 En Çok Tercih Edilen Erkek Tıraş Makinesidir!

Gillette Mach 3 en çok tercih edilen erkek tıraş makinesidir! Bir çok tıraş makinesi markası mevcuttur. Bir çok şirket bu bağlamda birbirleriyle yarış halindedir. Ancak tıraş makinesi kapsamında Gillete Mach 3 en çok tercih edilen tıraş makinesi olması dolayısıyla öncü olması ile bilinir. Daha az kızarıklık bırakırken daha sinekkaydı bir tıraşı size sunar. Bu sebeple bir çok erkek bu ürünü kullanır. İçerdiği üç bıçak ile tam bir tıraşı sağlar. İçeriğindeki geliştirilmiş cilt koruyucuları ve kayganlaştırıcı bandı ile tıraş esnasında yüzünüzde oluşabilecek kızarıklığı minimum seviyeye indirmesi dolayısıyla sıkça tercih edilir. Mevcut olan hassas bıçak süspansiyonu ile tıraş esnasında bıçakların cildiniz ile temasını en kolaya indirir. Bıçakları on beş tıraş boyunca dayanıklı ve güçlüdür. Tüm Gillete Mach 3 ürünleri makinelerine Mach 3, Mach 3 Turbo ve Sensitive bıçaklarına uyum sağlamaktadır. Bu sayede erkeklerin tıraş rutinleri kabus olmaktan çıkar.

Gillette Mach 3 ile Kendinize Güzellik Yapın!

Gillette Mach 3 ile kendinize güzellik yapın! Siz de hala Gillete Mach 3 denemediyseniz hemen tanışın ve rahat tıraş rutinlerinin keyfine varın. Böylelikle her gün yaptığınız tıraşın eğlenceli ve cildinize en az hasarlı şekilde gerçekleşmesini sağlayın. Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın.

Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi ile Tıraş Rutinleriniz Eğlenceli Hale Gelsin!

Pek çok erkek tıraş olmaktan hoşlanmaz ama iş gereği tıraş olmak zorundadır. Tıraş sırasında kullanılan tıraş ürünleri bazen yüzü tahriş edebilir, kesik ve çizgilere sebebiyet verebilir. Bu sebeple tıraş makinesi kullanmakta oldukça fayda var. Gillete Fusion Proglide Styler 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi erkek tıraş rutinlerini eğlenceli hale getiriyor. Bahsi geçen bu ürün kolay tıraş olmayı sağlarken kesik, çizik ve yara yapmaz. Kayganlaştırıcı bıçakları ile erkek yüzü ile tam uyum sağlar. Böylelikle her gün yapılan tıraş rutinlerine hız katılır ve en az hasarla tıraş rutinleri gerçekleşir.

Gillete Fusion Hakkında Merak Edilen Her Şeyi Sizler İçin Kaleme Aldık!

Gillete Fusion hakkında merak edilen her şeyi sizler için kaleme aldık!

Gillette Fusion ProGlide Power tıraş makinesi ten ile tam olarak temas sağlar ve tıraş sonrasında neredeyse kıl bırakmaz diyebiliriz. İçeriğinde mevcut olan 5 adet hassas tıraş bıçağı ile ihtiyacınız olan konforu size sağlar. Gillete Fusion tıraş makinesi, arka kısmında mevcut olan hassas yapıda mevcut olan bıçak aracılığı ile tüm yüz tıraşı için uygundur. Pille çalışan Gillete Fusion ile masaj yapan mikro titreşimler tıraşın kaygan şekilde gerçekleşmesine yardımcı olurken mükemmel sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Hassas şekilde yüzünüzde kayan bıçakları ile neredeyse yüzünüzde tıraş olduğunuzu hissetmezsiniz bile diyebiliriz. Gillete Fusiın yedek tıraş bıçağı ile oluşabilecek aksi durumların önüne kolayca geçer. Tek bir yedek tıraş bıçağı bir ay kadar uzun bir süre boyunca rahatlıkla kullanılabilirken tasarruf da sağlamış olur ve böylelikle ekonominize katkı sağlar. Hassas bıçakları diğer Gillete bıçakları ve makineleri ile tam olarak uyumludur diyebiliriz. Gillette Fusion içerisinde 4 adet bıçak mevcuttur. Sakallarınızda kayar gibi bir tıraş gerçekleştirmeniz yardımcı olur.

Yoksa Hala Gillete Fusion ile Tanışmadınız Mı?

Yoksa hala Gillete Fusion ile tanışmadınız mı? Bir çok erkek Gillete Fusion kullanmaktan ötürü oldukça memnun. Eğer sizin de tıraş rutinleriniz sizin için tabiri caizse bir işkence halini alıyorsa ve neredeyse hemen hemen her gün tıraş olmanızı gerektirecek bir işe sahipseniz, siz de tıraş rutinlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Deneyenlerin büyük bir çoğunluğu Gillette Fusion tıraş makinesini kullanmaktan son derece memnun ve şiddetle tavsiye ediyor. Sizin de tıraş rutinleriniz size zor geliyorsa, tıraş aletinizden yeteri kadar verim alamıyorsanız, tıraş yapmak sizler için artık bir eziyet halini almışsa, kullandığınız ürün yüzünüze zarar veriyor, kanatıyor ve yara oluşmasına sebep oluyorsa siz de tıraş aletinizi değiştirin!

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?