Yaşlanma Karşıtı Göz Kremleri / Serumları

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

Yüz bölgemizde göz ve dudak çevremiz en hassas noktalardır. Özellikle göz altımız çok hassastır. Gönlümüzce ovuşturduğumuz gözlerimizin zamanla ne kadar dokunulmaz bir yapıya sahip olduğunu öğreniriz.

Gözlerimiz dış dünyayla ilk bağlantıya geçtiğimiz yerimiz. Bu sebeple ona iyi bakmamız gerekir. Göz çevresi en ince deriye sahiptir. Ve bu sebeple de ilk yaşlanma belirtileri de göz çevremizde başlar. Bu bölgeye özel üretilen ürünler kullanmamız önemlidir. Genel cilt bakımı için kullanılan kremlerin içinde yer alan bileşenler göz altı derisi için sert gelebilir.

Hassas göz çevresi derisi için üretilen kremlerle; göz çevresi kırışıklıklarına, göz altı torbalarına ve koyu halkalara hoşça kal deyin. Düzenli bir bakım ve uygun bir ürün ile göz çevreniz kısa sürede canlanacaktır.

Göz Çevresi Neden Özel Bir Bakıma İhtiyaç Duyar?

Güneş ışınları, güçlü bileşenler ve çevresel diğer faktörler bir araya geldiğinde her yere oranla hassas olan göz derimiz hemen etki altına girer. Göz çevremiz elastikiyetini hızlıca kaybeder ve yaşlanma başlar. Bu sebeple göz çevresi özel bir ürünle desteklenmesi gerekir.

Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi Seçimi Nasıl Yapılır?

Göz çevrenize uygulayabileceğiniz farklı bakımlar mevcut. İçlerinde en ideali ise göz kremi kullanmak. İnce deri için tasarlanan bakım kremleri ile göz çevrenizi nemlendirebilirsiniz. Yaşlanma karşıtı etkili olanlarla ise erken yaşlanma belirtisi veren göz çevrenizde zamanı dondurabilirsiniz.

Yanlış ürün kullanımı farklı cilt sorunlarına sebebiyet verebilir. Göz çevreniz olduğundan daha yaşlı ve yorgun gözükebilir.

Göz çevreniz için kırışık karşıtı bir nemlendirici alacaksanız en çok rahatsız olduğunuz cilt kusuruna odaklanmalısınız. Öncelikle cildi nemlendiren ve daha sonra kırışıklıklara odaklanacak bir bileşen içeren göz kremi ürünlerine yönelmeniz en ideal sonucu almanıza yardımcı olacaktır.

Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi Kullanımı

En çok rahatsız olduğunuz cilt kusurlarını gidermek için size vaatte bulunan ürünü seçmemiz önemli. Ürünün vaatlerinden maksimum seviyede yararlanmak için düzenli kullanmalısınız. Sabahları ve akşamları temiz cilde uygulamanızı öneriyoruz. Sert hareketlerle değil yumuşak dokunuşlarla kreminizi uygulamalısınız. Bir de yüzünüze ilk olarak göz altı kreminizi uygulayınız. Daha sonra yüz kreminizi ya da serumunuzu uygulayabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi Çeşitleri

Yaşlanma karşıtı göz çevresi kremlerinin bileşenleri farklı oluyor. Su bazlı ya da yağ bazlı nem, sıkılaştırıcı etki, ince çizgiler, daha belirgin çizgiler, mor halkalar ve göz altı torbalarına hedef alan bir içerik… Tüm bu özellikler bazen bir arada bazen tek başına kullanımınıza sunuluyor. Göz kremleri ambalajlarına göre de kategorilere ayrılıyor. Yaşlanma karşıtı göz kremleri tüp, kase ve bilye uçlu tüpler içinde tüketiciye sunuluyor.

İhtiyacınız olan içerik ve ambalajı belirledikten sonra satın almak için ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Cosmetica’da yer alan cilt bakım ürünleri kategorisi altında yer alan yaşlanma karşıtı ürün bölümünden Diadermine, Loreal Paris, Neutrogena, Nivea ve Sebamed markalarının ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?