Nemlendiriciler

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
12 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:12 

Nivea

100 yıl önce “Nivea Creme” ile modern cilt bakımını icat eden marka, yuvarlak, parliement mavisi metal kutusu ile adeta bir klasik haline gelmiştir. Birçok kullanıcının günümüzde hala vazgeçemediği bu kremin yanı sıra, yıllar içerisinde ürün yelpazesini oldukça genişletmiş olan cilt bakım markası, kadın, erkek ve çocuklara yönelik ürünleri ile tüm dünyanın en çok tercih edilen markaları arasında yer almaktadır.

Araştırmalarında, farklı kültür, yaş, cilt yapısı ve farklı gereksinimleri göz önünde bulundurarak, her yıl birbirinden farklı ürünler sunmaktadır. Güneş kreminden, deodoranta, nemlendiriciden, duş kremlerine kadar, kadın ve erkeklerin rutin bakımında ihtiyacı olan tüm ürünler, markanın çatısı altında sunulmaktadır. Ürün araştırmalarından dünya çapında 50’den fazla kurumla koordinasyon halinde çalışan marka, farklı iklim tiplerinin cilt ihtiyaçları üzerindeki şekillendirici etkisinden dolayı Latin Amerika ve Asya gibi farklı iklimlere sahip bölgelerde de kendi laboratuvarlarını kurumuştur. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Nivea, ürünlerini öncelikle ana kategorilere ayırmaktadır. Bu ana kategoriler, yüz, vücut, güneş, erkek ve bebek bakımı şeklindedir.

Nivea Ürünleri

Nivea yüz bakım ürünlerinde cilt bakımı, dudak bakımı, krem, losyon & süt, maske & peeling, yüz kremi, tonik ve temizleme ürünleri sunan marka, bu ürün seçeneklerini farklı cilt tiplerine ve yaş gruplarına göre şekillendirmektedir.

Vücut bakımında ise vücut kremleri, duş ürünleri, deodorant, duşta vücut bakım ürünleri, el bakımı, sabun, sıkılaştırma, şekillendirme, serum gibi ürün seçenekleri sunmaktadır. Markanın güneş serisi ise hem farklı yaş gruplarına, hem de farklı koruma faktörlerine sahip ürün seçenekleri sunarken, bu seri içerisinde güneş sonrası bakım ürünleri de yer almaktadır.

Ürün yelpazesinde erkek ve bebek ürünlerine de yer veren marka, erkek bakım ürünlerinde temizleme ve tonik, duş jelleri, duşta bakım ürünleri, tıraş ürünleri ve deodorant seçenekleri sunmaktadır. Bebek ürünlerinde ise güneş bakımı, bebek bakımı ve bebek temizlik ürünleri yer almaktadır.

Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümünde Nivea markasını seçerek, tüm ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ve seçtiğiniz ürünleri güvenilir alışveriş standartlarında satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?