Dudak

Filtre
Özellik Filtreleme
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/25  Ürün Sayısı:583 

Bakımsız, kurumuş ve renksiz dudaklara kim sahip olmak ister? Kendimizi iyi hissetsek bile dudaklarımız bakımsız ve renksiz olduğunda hasta olduğumuzu sanan çok kişi olacaktır. Kendimiziiyi hissettiğimizde bunu aynı oranda yüzümüze yansıtmamız önemlidir. Kendimizi kötü hissettiğimizde de güzel ve bakımlı olmak moralimizi yükseltecektir. Her iki durumda da bakımlı ve canlı bir görüntüye ihtiyaç duyuyoruz. Dudaklar bu konuda en büyük gücümüz.

Tek bir ürün kullanarak bakımlı görünen dudaklara kavuşabiliriz ya da ek birkaç ürünü bir arada da kullanabiliriz. Rujla birlikte dudak kalemi kullanmayı tercih edebilirsiniz. LipGloss ürünlerle dudaklarınıza dolgunluk katabilir ve parıl parıl parlamasını sağlayabilirsiniz.

Makyaj yapmadığınız zamanlar dudak koruyucunuzu kullanabilirsiniz. Böylelikle dudaklarınız ısı değişimlerine uyum sağlayabilir çatlama ya da kuruma olmadan günü tamamlayabilirsiniz.

Dudak Makyaj Ürünleri

Her kadının dudak formu farklıdır. Kiminin çok belirgin hatları olan dolgun dudakları vardırkimin ise ince ve daha belirsiz dudakları vardır. Her tip dudak için Cosmetica’nın dudak kategorisindeki ürünlerine bakabilirsiniz. İnce dudaklarınızı kalın gösterecek LipGloss ürünlerini ve dudak kalemlerini inceleyebilirsiniz. Dolgun ve belirgin hatlı dudaklarınız içinde rujları ve dudak bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Dudak makyajında tercih edeceğiniz ürünleri belirlerken birçok konu başlığına göre hareket etmeniz önemli. Kıyafetiniz, ten renginiz, zaman, bulunacağınız alan, dudağınızın formu ve ihtiyacına göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Örneğin kış ve yaz mevsimlerinin renkleri mutlaka farklı olacaktır. Gece makyajınızda dudaklarınızı daha ön plana çıkaran parlak bir rujla birlikte dudak kalemi kullanabilirsiniz. Sabah kahvaltısına giderken daha doğal bir görüntü isterseniz sadece LipGloss ürünlerinden birini seçebilirsiniz. Spor amaçlı dışarı çıktığınızda dudak koruyucunuzu sürebilirsiniz.

En İdeal Dudak Makyajı

Tıpkı cildimizde olduğu gibi iyi bir dudak makyajı temiz ve bakımlı bir dudakla başlar. Ani ısı değişimlerinden ya da hastalıktan çatlamış ve kurumuş dudakların üstüne hangi ruju sürseniz güzel durmayacaktır. Bu sebeple dudak bakımı için belirli bir rutin oluşturmanız önemlidir. Böylelikle iyi bir dudak makyajı için her zaman hazır olabilirsiniz.

Dudaklarınızın bakımı için çeşitli ürünler kullanabilirsiniz. Ama en önemlisi dudaklarınızı gerektiği oranda nemli tutmanızdır. LipGloss ürünlerinden ya da dudak koruyucularından birini yanınızdan ayırmayarak sık sık uygulayabilirsiniz.

Dudaklarınızın çerçevesi belirgin değilse ya da dudaklarınız küçükse ruj sürmeden önce dudak kalemi kullanabilirsiniz.  Daha kalıcı, daha belirgin ve daha dolgun dudaklara sahip olmanın yolu dudak kaleminizden geçiyor olabilir J Mat rujları parlatmak için LipGloss ruj seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Böylelikle gündüz kullandığınız mat ve doğal dudaklarınızı aynı günün gecesine devam ederken canlandırabilir ve ortama kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Ruj Renkleri

Ruj renklerini seçerken sadece moda olan tarzı ve rengi seçmek doğru olmayacaktır. Çünkü her moda olan uygulamanın bize yakışma olasılığı farklılık gösterir. Ten rengi beyaz olan bir kişi canlı gözükmek için daha çarpıcı ya da koyu renkli rujları tercih edebilir. Açık ve koyu yan yana kullanıldığında her zaman fark yaratır. Ya da çok fazla göze çarpmak istemediğimiz bir ortamdaysak daha nude tonda renkleri tercih edebiliriz. Ayrıca ten rengine yakın tonlarda olan rujların dudaklara uygulanması daha kolaydır. Koyu renkteki rujlar daha kusurları ortaya çıkarır. Bu sebeple daha koyu renkli rujlar kullanacağımız zaman mutlaka rujumuzla aynı ya da yakın bir renk dudak kalemi kullanmalıyız.

Daha resmi ya da iş odaklı işler için sizi sade ve bakımlı gösterecek makyaj seçeneğine yönelebilirsiniz. Bu tip bir makyajı tamamlamak için teninize yakın parlak olmayan rujlar ya da açık pembenin tonlarını kullanabilirsiniz.

Özel günlerinizi kutlarken daha çarpıcı göze gelen bir dudak rengi seçebilirsiniz. Rujunuz koyu kırmızı tonlarında ya da doğal olmayan alternatif renklerde olabilir. Koyu renk rujusürmeden önce dudaklarınızı mutlaka nemlendirin. Dudak kalemi kullanın ve daha parlak ruj özelliğine yönelin. Sonuçta ortamın yıldızı sizsiniz.

Cosmetica’da severek kullanabileceğiniz her stile uygun ruj çeşitleri sizi bekliyor. Hemen sipariş vererek kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu, güzel ve bakımlı kılabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?