Kadın Bakım Ürünleri

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
KotexKotex(38)
O.b.O.b.(9)
OrkidOrkid(40)
SleepySleepy(24)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

Sebamed

1983 yılında kurulan Sebapharma GmbH & Co, 30 yılı aşkın süredir, 200’den fazla çalışanı ile yetkin, yenilikçi ve performans odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Cildin sahip olması gereken 5.5 pH değerini göz önünde bulundurarak, tıbbi cilt bakım ürünleri sunan marka, cildi temizleyen ve besleyen yüksek kaliteli aktif içerikler içeren ürünleri ile cildin dengesini korumayı amaçlamaktadır. Sebamed markasının tüm ürünleri özellikle hassas ve sorunlu ciltler üzerinde olumlu sonuçlar vermektedir.

Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip marka, ürün çeşitlerini hassas, kuru, yağlı cilt tiplerine göre farklı içeriklerle sunmanın yanı sıra, kadın, erkek, çocuk kategorileri için farklı çalışmalarda bulunmaktadır. Marka, yüz bakımına yönelik ürün seçeneklerinin yanı sıra, saç bakım, güneşten koruma ve bebek bakım ürünleri de sunmaktadır.

Sebamed Ürünleri

Sebamed, kadın – erkek ve çocuk olmak üzere, farklı cilt tiplerine sahip gruplara özel ürünler sunmakta olan bir markadır. Cilt bakım ürünlerinde hassas, kuru, olgun, yağlı, karma ve çocuk ciltlerine yönelik ürünler üreten marka, bu kategorilerin her birine yönelik, sabun, yıkama jeli, el ve vücut kremi, nemlendirici, roll – on, dudak kremi seçenekleri sunmaktadır.

Saç bakım ürünleri konusunda da dermatologlar ile bağlantılı olarak yaptığı çalışmalar sonucunda sunduğu tüm ürünler, farklı saç tiplerine ve saç sorunlarına yönelik ürünlerdir. Bu ürünlerin arasında şampuan, saç kremi ve bakım ürünleri yer almaktadır. Kuru ve cansız saçlar, yıpranmış saçlar ve kepekli saçlar için farklı ürün seçenekleri sunan marka, bu sorunların ortaya çıkmasının önlenmesi amacı ile normal saçlar için de ürün seçenekleri sunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Sebamed Ürünleri

Yüz, vücut ve saç bakımında, profesyonel ürün seçenekleri sunan Sebamed, dermatologlar tarafından tavsiye edilen ürünleri ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Markanın ürünleri arasında ise en çok tercih edilenler, nemlendirici özelliğe sahip ve günlük kullanıma uygun Day Cream ile alüminyum ve alkol içermeyen formülü ile ter kokusunu önlemeye yardımcı Roll On Balsam’dır. Farklı cilt tiplerine yönelik intim yıkama ürünleri de dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır.

Sebamed markasının tüm ürünlerini online alışveriş sitemiz üzerinden inceleyebilir ve güvenli alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?