Cinsel Sağlık Ürünleri

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
DurexDurex(13)
OkeyOkey(16)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
SEÇİMLER
16 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 

Cinsellik insan oğlu için temel bir içgüdüdür. Ve dünden bugüne evrilerek değişime uğramıştır. Uzmanlar çiftler arasında cinselliğin öneminin büyük olduğunu söylüyor. Bu sebeple yeni dünyanın geliştirdiği cinsel sağlık ürünleri ile hem cinsel hayatınız renklensin hem de güvenli bir cinsel hayatın konforu içinde kalın. Güvenliğiniz için kondom, konfor için kayganlaştırıcı ve renkli bir cinsel hayat için fantezi ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Cinsellik evrimine baktığımızda ise dün dürtüsel yaşanan cinsellik bugün sosyal ve duygusal taraflarıyla da yaşanmaya başlandı. Bedenlerin temas etmesi dışında alınan mutluluk oranı da önemli bir başlık haline geldi. İnsanların fiziksel ihtiyaçlarının yanı sıra zihinsel ihtiyaçların da doyuma ulaştığı bir dünya oluştu.

Kullanıcı taleplerinin bu yönde gelişmesi sebebiyle cinsel sağlık ürünleri için oldukça alternatifli bir pazar oluştu. Bu pazarda hastalıklardan korunmak ve doğum kontrolü için kullanılan kondom, daha konforlu bir cinsel ilişki için kayganlaştırıcı ve cinsel hayatınızı renklendirecek çeşitli fantezi ürünler mevcuttur.

Kondom (Prezervatif)

Halk arasında kondom ya da prezervatif olarak bilinen ürün cinsel birleşme sırasında kullanılması için geliştirilmiştir. İlişkilerinizde sürekli kondom kullanarak cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ve istenmeyen gebelikten korunabilirsiniz. HIV, frengi ve bel soğukluğu gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklardan kondom kullanarak korunabilirsiniz.

Kondom çeşitleri için Cosmetica’ya uğrayabilirsiniz. Her bütçeye uygun kondom çeşidi mevcuttur ve tek tıkla hızlıca satın alabilirsiniz.

Kayganlaştırıcılar

Cinsellik hem kadın hem de erkek için oldukça büyük önem taşır ve bazı olumsuz durumların oluşması istenmez. Bu olumsuz durumlar oluştuğunda bazı ürünlerden destek almamız beklenir. Bazen cinsel birleşme sırasında oluşan kuruluk için kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz. Bu sebeple birçok memnuniyetsizlikle geçen cinsel ilişki deneyimine kayganlaştırıcı jel kullanarak son verebilirsiniz. Kayganlaştırıcı jelin oldukça kullanımı basittir ve farklı çeşitleri mevcuttur. Cosmetica’ya uğrayarak kayganlaştırıcı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Fantezi Ürünleri

Her şey bir süre sonra monotonlaşır mı? Böyle düşünüyorsanız cinsel hayatınızı renklendirebilirsiniz. Harekete geçiren kadınlara özel damla, geciktirici ve mutluluğu artıran krem ürünlerle gecelerinizi farklılaştırabilirsiniz. Cinsel fantezi ürünler için Cosmetica’ya bakabilirsiniz.

Cinsel Sağlık Ürünlerini Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cinsel sağlık ürünlerini belirli amaçlarla hayatımıza sokarız. Bu ürünlerin korunma, konfor sağlama ve farklılaştırma dışında önemli bazı tarafları vardır. Cinsel sağlık ürünlerini kullanırken hijyene dikkat etmek gerekir. Hijyen kurallarını cinsel birleşme öncesi ve sonrası olmak üzere ikiye ayırarak tasarlayabilirsiniz. İlişki öncesi ve sonrası cinsel alanları temizlemeniz önemlidir. İlişki sırasında da erkeğin kondom kullanması hem hastalıklardan hem de istenmeyen plansız gebelikten sizi korur.

İlişkinin ritmini artırmak için kullanılan ürünlerde ise talimatlara uymak önemlidir. Bir de ihtiyacı doğru belirlemek ve doğru ürünü satın almak sonuçları olumlu etkileyecektir. Satın aldığınız ürünü kullanmadan önce gerekli araştırmayı yapıp en ideal kullanma yönetimini kendiniz için belirleyebilirsiniz.

Cinsel Sağlık Ürünleri Cosmetica’da!

Tüm cinsel sağlık ürünleri için Cosmetica’nın kişisel bakım kategorisi altında yer alan cinsel sağlık ürünleri bölümüne bakabilirsiniz. Cosmetica ailesi olarak özel hayatınıza önem veriyoruz ve tüm cinsel sağlık ürünlerini “gizli gönderim” standartları çerçevesinde hızlı bir şekilde size ulaştırıyoruz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?