Takma Kirpikler

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
MaraMara(2)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:24 

Takma Kirpik

Kirpiklerinin az ya da kısa olmasından şikâyetçi olan bayanlar için sunulan kozmetik ürünler arasında yer alan takma kirpik, hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Güzellik salonları ve kuaförlerde yapılan kirpik uygulamalarının yanı sıra, farklı markalar tarafından üretilen bu kirpikler, satın alınarak kişi kendi uygulamasını da yapabilmektedir.

Bu ürün, piyasada iki farklı şekilde bulunmaktadır. Bunlardan ilki tek parça formda sunulan çeşidi ikincisi ise taneli formda sunulan çeşididir. Tek parça takma kirpik, evde uygulanması kolay bir seçenektir. Paket içeriğinde sağ ve sol göze uygun olmak üzere iki adet tek parça kirpik ve ürün yapıştırıcısı yer almaktadır. Uygulama sırasında ürünün dibine ince bir hat halinde yapıştırıcı sürülmeli ve bir süre kuruması beklendikten sonra kendi kirpiklerinizin dibine oturacak şekilde uygulanmalıdır. Oldukça kısa sürede uygulanan bu ürün, genellikle gece makyajına uygun bir seçenektir. Taneli ürünlerin uygulaması ise biraz daha zaman almaktadır ve ürün tek tek cımbız yardımı ile kirpik dibine uygulanmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Takma Kirpik Markaları

En çok tercih edilen takma kirpik markaları arasında Katy Perry, Mara, Tarko ve Lush Lash yer almaktadır. Bu markaların tamamında tek parça ve taneli kirpik seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerin yanı sıra, son günlerin en çok tercih edilen kirpik ürünleri arasında yer alan mıknatıslı kirpikler de ürün yelpazesine dahil edilmiştir.

Mıknatıslı kirpikler, hem taneli hem de tek parça formda üretilmektedir. Mıknatıslı kirpik, yapıştırıcı olmadan, kişinin kendi kirpiklerine adapte olabilen bir teknolojiye sahiptir. Hem yapıştırıcı kullanımından çekinen kullanıcılar tarafından sevilen bir alternatif olmayı başarmıştır hem de uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Bir diğer yandan, takma kirpiklerde düşme riski bu seçenek ile en aza inmiştir.

Bu ürün seçenekleri arasında en çok tercih edilenler Tarko Lionesse Mıknatıslı Kirpik ve Mara Magnetic Eyes Mıknatıslı Kirpik Orta Yoğun’dur.

Hem günlük kullanıma uygun hem de özel günlerde kullanılabilecek tüm takma kirpik çeşitleri, online alışveriş sitemizde müşterilerimize sunulmaktadır. %100 orijinal ürün garantisi ile güvenilir alışveriş seçenekleri sunan sitemizde, ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?