Roll-On

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
AxeAxe(3)
DoveDove(1)
FaFa(6)
NiveaNivea(33)
RexonaRexona(11)
SheShe(6)
SnobSnob(3)
VoopVoop(2)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
11 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 

Şehir hayatının kendine has bir temposu vardır. Bir yerden bir yere gitmek, iş hayatı, günün stresi, spor alışkanlıkları ve çocuklar… Tüm bu gündemin içinde kişisel bakımımızı korumak bizim için önemlidir.

Kişisel bakım duşta başlar ve roll-on kullanımıyla gün boyu devam eder. Yeni dünyanın bize sunduğu ürün çeşitliliği günlük hayatımızı hızlı bir şekilde devam ettirirken kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacak ve yenilenme fırsatı verecektir.

Yaz aylarının gelmesiyle, stres ya da hareketli saatler sonunda terleriz. Her sağlıklı beden terler. Terleme, vücut sıcaklığını dengede tutmak için gerçekleşen fiziksel bir fonksiyonumuzdur. Terleme oranları kişiden kişiye ya da durumdan duruma değişiklik gösterebilir. Terimizin kokusu ise beslenme şeklimiz, ruhsal durumumuz ve kullandığımız ilaçlarla bağlantılıdır. Terimizin kokması normal bir durumdur. Vücudumuzun en çok terleyen bölgeleri arasında koltuk altımız vardır. Cildin birbirine temas ettiği bir alan olduğu için ter bezlerinin salgıladığı sıvı ile alanda oluşan bakterilerin birleşimi kokuyu meydana getirir. Koltuk altı terlemesi kıyafetlerimize yansıyan görüntüsü ve kokusu açısından bize sosyal yaşantımızda sıkıntılı anlar yaşatabilir. Bu sebeple koltuk altı ter önleyici ürünler kullanmak bizim için önemlidir.

Duş aldıktan sonra koltuk altınıza uygulayacağınız roll-on gün içinde koltuk altınızın kuru kalmasını ve kokunun oluşmamasını sağlayacaktır. Kişisel bakım ürünlerinin kullanımı sosyal hayatınız için önemli olduğu kadar doğru şekilde uygulanması da önemlidir. Bütün koltuk altı ürünlerinin varlığı aynı amaca hizmet etsede içerikleri açısından farklı çözümlere odaklandığını söyleyebiliriz.

Roll-on sıvı haldedir ve sürülmeye uygun başlığı ile koltuk altına sürülerek uygulanır. Ürünün içinde yer alan kimyasallar ter oluşumunu dengeler ve kokunun oluşmasını büyük oranda azaltır. Hassas, alerjik ve daha duyarlı bir cilde sahip olan kişiler roll-on kullanmayı tercih edebilir. Roll-on ürünleri tenle temas ederek sürüldüğü için kişiye özel olmalıdır ve çoklu kişi kullanımıtercih edilmemelidir. Terleyen koltuk altınıza tekrar roll-on uygulaması yapmadan önce temizlemeniz ve kurulamanız önemlidir.Roll-on ürünleriningüne başlamadan önce ve duştan sonra kullanılması size maksimum fayda sağlayacaktır.

Her üründe olduğu gibi roll-on ürünleri de kadın, erkek ve unisex kullanım çeşitliliğine sahiptir.

Kadınlara Özel Roll-On Ürünleri

Kadınların ve erkeklerin ihtiyaç duyduğu ürünler bazen içerik anlamında farklılık gösterebilir. İnsan doğası kadın ve erkekte farklı çalışır. Özellikle kullandığınız roll-on ürününün kokusu kadınlara özel olmalıdır. Kadınlar daha çok çiçek kokularını kullanmayı tercih eder. Ayrıca kullandıkları parfüm kokularına daha yakın kokusu olanroll-on sürmeyi isterler. Cosmetica’da roll-on kategorisinin içinden kadın roll-on bölümüne girerek istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Garnier, Fa, She, Dove, Nivea, 8x4, Deotak ve Rexona marklarını ve daha fazlası Cosmetica’da.

Erkeklere Özel Roll-On Ürünleri

Erkekler için farklı kokulara sahip roll-on ürünleri mevcuttur. Daha baskın ve daha erkeksi kokular için Fa, HidroFugal, Nivea, Adidas, Rexona ve Garnier markalarının ürünlerini Cosmetica’da bulabilirsiniz.

UnisexRoll-On Ürünleri

Bazı roll-on ürünlerinin içerikleri hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Kokularından ziyade dokuları ve özellikleri ön planda olan ürünlerdir. Sebamed, Deotak, HidroFugal ve Siveno markları unisex kullanıma uygundur.

Kadın, erkek ve ortak kullanabileceğiniz tüm roll-on markaları Cosmetica’da sizleri bekliyor.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?