Saç Şekillendirici

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Pantene

1945 yılında İsviçreli ilaç firması Hoffma-LaRoche tarafından kurulan Pantene, adını ürünlerinin içeriğinde yer alan Panthenol maddesinden almaktadır. Cam şişeleri ve koku alternatifleri ile kısa sürede Avrupa’nın en sevilen markaları arasında yer almayı başaran marka, 45 yıllık çalışmalarının ardından 90’lı yılların başında tüm dünyaya yayılmayı başarmıştır. 2010 yılında ise yıllar süren kapsamlı araştırmalar sonucunda en kapsamlı ürün serisini piyasaya süren Pantene, saç yapısına göre kişisel çözümler sunan bir marka olmayı başarmıştır.

Şampuan, saç bakım kremi, ikisi bir arada ve üçü bir arada ürünler ve saç bakım kürleri ile farklı saç tiplerine ve saç sorunlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlayan marka, 45’li yıllarda sunduğu kısıtlı ürün sayısını yıllar içerisinde çeşitlendirmiştir. Gerek pazarlama stratejisi, gerek ulaşılabilir fiyat politikası ile tüm dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen saç bakım markaları arasında yer almaktadır.

Pantene Ürünleri

Pantene, saç bakım ürünlerinde farklı saç tiplerine ve saç sorunlarına yönelik seriler sunmaktadır. Bu serilerin tamamında şampuan, saç kremi, ikisi bir arada ve üçü bir arada ürünler ve saç bakım kürleri yer almaktadır. Seriler, kepeğe karşı etkili, saç dökülmelerine karşı koruma, temel bakım, nem terapisi, aqualight, boyalı saçlara özel, parlaklık, yoğun ve güçlü saçlar, doğal sentez yağ terapisi, doğal sentez güç ve parlaklık, onarıcı ve koruyucu bakım ve ipeksi yumuşaklık şeklinde çeşitlendirilmektedir.

Kullanıcıların, saç tiplerine ve saç sorunlarına göre seçeceği bu serilerin ürünlerinin bir arada ve düzenli kullanımı, ürünlerden maksimum fayda elde edilmesini sağlamaktadır. Ürün içeriklerinde farklı amaçlara yönelik besleyici yağlardan ve formüllerden faydalanan marka özelliklere kadınlara yönelik saç sorunlarında etkili ürünleri ile dikkat çekmektedir.

En Çok Tercih Edilen Pantene Ürünleri

Dünyanın en çok tercih edilen saç bakım markaları arasında yer alan Pantene markasının şampuan ve saç kremleri, dünya pazarına açıldığı ilk yıllardan bu yana sevilen ürünler arasında yer almaktadır. Son yıllarda ise markanın şampuan – krem ve bakım kürünü bir arada sunan üçü bir arada ürünleri kullanıcıların dikkatini çekmekte olan ürünler arasında yer almaktadır.

Online alışveriş sitemizde yer alan markalar bölümüne tıklayarak, markanın tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?