Diş Macunları

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
19 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

Dişlerimizin sağlıklı olması bizi hem fiziksel hem psikolojik açıdan iyi hissettirecek bir haldir. Gece ansızın gelen diş ağrısı, soğuk-sıcak gıda tüketiminde diş etlerinin verdiği hassasiyet, gülümsediğinizdeki güvensizlik hissi ve birçok sağlıksız durum… Bunların hepsi bir dönem başınızdan geçen hikayelerden biri olabilir. Hayır, hiçbiri olmadı diyorsanız o zaman tam da ihtiyacınıza yönelik bir diş macununuz var demektir.

Diş sağlığını muhafaza edebilmek için her gün düzenli bir şekilde dişlerin fırçalanması gerektiğini uzmanlar söylüyor. Peki, her gün dişlerimizi düzenli bir şekilde fırçalamak, diş sağlığımızı korumak için yeterli olacak mıdır? Kısmen evet, diyebiliriz. Bu konuda ikinci önemli konu ise seçtiğiniz diş macununun diş yapınıza uygun olmasıdır.

Cosmetica’da diş macunları bölümünde dünyaca güvenirliği kanıtlanmış markalara ait ürünlere ulaşabilirsiniz. Siyah aktif karbon, doğal ve klasik, mikro kristal tanecikli, hassas içerikli ve meyve özlü birçok diş macunu ürün çeşidini diş sağlığınız için kullanabilirsiniz. Her ürünün özelliği bir diş sorununu çözmek için planlanmıştır. Sorununuzu ya da ihtiyacınızı netleştirmeniz doğru ürünü seçmeniz konusunda sizi rahatlatacaktır.

Gün içinde tükettiğimiz gıdalar, genetiğin getirdi olumsuz durumlar ve çeşitli rahatsızlıkların dişe etkisi gibi elimizde olmayan nedenlerden dolayı diş sorunları yaşayabiliriz. Problemleri çözmek için tek başına bir diş macunu elbette yeterli olmayacaktır. Hemen bir diş hekimine gitmeniz ve doktorunuzun tavsiye ettiği bir ürün içeriğini kullanmanız sizi mutlu edecektir. Unutmayın sağlıklı dişlere sahip olmak sizi psikolojik açıdan da özgüvenli yapacaktır.

Diş Macunu Seçimi

Diş macunu seçimi dişlerinizin yapısına ve ihtiyacına göre zaman zaman değişkenlik gösterebilir. Kimi zaman diş etlerimiz hassaslaşır ve soğuk ya da sıcak su içerken zorlanır hale gelebiliriz. Buna herhangi bir hastalık ya da bir süredir ihmal ettiğiniz ağız bakımı sebep olmuş olabilir. Bu tip durumlarda diş eti hassasiyeti olan ve diş etinizin bakımını sağlayacak içerikte bir ürün kullanmanız sorununuzu çözmekte yardımcı olacaktır. Diş eti bakımına uygun içeriklere sahip Oral-B, Sensodyne ve Parodontax markalarının ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Çay, kahve ve sigara gibi dişlere renk bırakan gıdaları sık tüketiyorsanız, mikro kristal blacksugar aktifi özelliği ile diş lekelerini nazikçe temizleyen Procsin diş macunu markası tam size göre.

Birçok bitki ve meyve özü ile hazırlanan doğal içerikleriyle dişlerinize en iyi şekilde bakım sağlayacak bir diş macunu arayışı içindeyseniz Humble ve LoveBeauty Planet markalarına bakabilirsiniz.

Daha beyaz dişleri arzuluyorsanız Colgate ve Signal markalarının aktif beyazlatıcı özelliğine sahip ürünlerini kullanabilirsiniz. Hızlı bir beyazlık için tavsiye ediyoruz.

Çocukların dişleri için kullanılan diş macunları farklıdır. Ağız sağlığını önemseme alışkanlığı küçük yaşlarda başlanmalıdır. Ağaç yaşken eğilir…  Çocuklarda 0 ila 3 yaş arasında diş macunu kullanımı önerilmez. Çocuğunuz 3 yaşına ulaştığında artık dişlerine bakması gerektiğini öğrenmelidir.

Diş macunu kullanmaya başladığınızda florürlü diş macunlarına yönelebilirsiniz. Çocuklar dişlerini fırçalamaya istek duymalılardır. Bu sebeple seçeceğiniz diş macununun tadı güzel olmalıdır. Ayrıca ambalajlarının dikkat çekici ve çocukların seveceği türden tasarlanması sürece yardımcı olacaktır. Unutmayın, küçük yaşta düzenli diş fırçalamayı alışkanlık haline getiren çocuklar, büyüdüklerinde sağlıklı dişlerinin keyfini sürecektir.

Cosmetica’da çocuk diş macunları bölümünden Signal, Oral-B, Sensodyne, Colgate ve Humble markalarına ulaşabilirsiniz. Meyveli bir tat için Signal ve Humble markalarına, Sevilen kız ve erkek kahramanlı ambajlar için ise Colgate markasını alabilirsiniz.

Hem kendiniz hem de çocuğunuz için aradığınız tüm markalar ve ürün çeşitliliği Cosmetica’da bir tık uzağınızda.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?