Maskeler

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:51 

Bir cildi bakımsız bırakırsanız olumsuz sonuçlarını kısa sürede görürsünüz. Bu sebeple kremlerle, toniklerle ve rutin maskelerle cildinizin güzelliğini mutlaka korumalısınız. Cildi sadece kullandığınız ürünlerle koruyamazsınız. Güzel bir uyku düzeni, sağlıklı beslenme ve yeterli sıvı tüketimi ile cildinizi mutlaka desteklemelisiniz.

Cildimizi olumsuz etkileyen bir sürü etken varken onunla savaşmak içinde bir sürü farklı yöntemi bir araya getirmeniz gereklidir. Cildinizi sürekli uygulanan makyajın olumsuz etkilerinden, güneş ışınlarından ve hava kirliliğinden korumak için düzenli bir cilt bakımı reçetesi uygulayın.

Bir de zamanın karşı koyamadığı yaşın ilerleme durumu ile işler gün geçtikçe daha da zor olacakken iyi bir bakımla olduğunuzdan her zaman daha genç görünebilirsiniz. Cilt bakım reçetelerinin olmazsa olmaz ürünü maskelerdir. Güzellik merkezlerinin yoluna düşmeden evde kendi konforunuzun içinde cilt maskelerini uygulayabilirsiniz.

Cilt Bakım Maskesi Nedir?

Cildimize ara ara yaptığımız yoğun bakım kürüdür maskeler. Anlık etkisi yüksek ve cilde faydası oldukça çok olan bir uygulamadır. Cilt bakım maskeleri farklı formlarda karşımıza çıkar. Sıkılabilen, kase içinde sürülebilen, jel kıvamında ve kağıt formunda maskeleri inceleyebiliriz. Her cilt tipine ve ihtiyacına göre cilt maskeleri vardır.

Cilt Tipine Uygun Maske Seçimi?

Cildimizin tipi, yaşımız ve yaşantımız bize nasıl bir cilt maskesine ihtiyaç duyduğumuzu anlatır. Burada önemli olan husus her üründe olduğu gibi cildinizi doğru tanımak ve bu paralellikte doğru cilt maskesini seçmektir.

Cildinizin neme ihtiyacı varsa nem etkili cilt maskelerine, cildiniz yıpranmışsa ve yaşlanma belirtileri gözle görünüyorsa yaşlanma karşıtı bileşenleri ön planda bir cilt maskesine, cilt tipinize uygun cilt maskelerine ya da sadece cildinizi şımartmak için genel bakıma uygun cilt maskelerine yönelebilirsiniz.

Cilt Maskesi Nasıl Uygulanır?

Cilt maskesini uygulamak aslında tamamen ürünün formuna bağlıdır. Ürünlerin kullanım bilgileri farklıdır ve üstünde yazan bilgiler mutlaka dikkate alınmalıdır. Hassas bir cilde sahipseniz daha sade ve nem ağırlıklı cilt maskelerine yönelebilirsiniz.

Yüz maskelerini cildinizin ihtiyacına göre bir periyot çizelgesi ile cildinize uygulayabilirsiniz. Cilt maskeleri her gün uygulanmaz. Anlık yoğun etkileri olan maskeler için belirli bir zaman aralığı cilde tanınmalıdır.

Maskeleri belirtilen süreler dışında cildinizde tutmak ya da temizlemeyi unutmak cildinize zarar verecektir. Bu sebeple mutlaka bahsi geçen sürelere uyum gösterir.

Ürüne göre uygulama farklılaşır demiştik ama maske yapmadan önce temel bir kural vardır bu da cildin temizlenmiş olmasıdır. Makyajlı ya da geceden kalma bir cilde direk maske uygulaması yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Cildinize uygun makyaj bakım ürünleriyle cildinizi temizleyin ve daha sonra cilt maskenizi ürünün üstünde yazan talimatlar doğrultusunda cildinize uygulayın.

Siyah Noktaya Özel Cilt Maskeleri ile En Çok Sevilen Kit Maskeleri Hakkında

Kil maskesi eski yüzyıllardan beri ciltleri güzelleştirmek için kullanılan doğanın bize verdiği çok özel bir üründür. Değerli markalar kil mucizesini bizim için ambalajlıyor ve değerli bileşenlerle harmanlayıp kullanıma hazır bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Bu kadar övgüyü hakketmek için neler başarıyor birlikte göz atalım mı? Cildi toksinlerden arındırıyor ve ölü deriyi cildimizden uzaklaştırarak gözenek görünümünün iyileşmesi için destek veriyor. Bu özelliği ciltte akne ya da siyah nokta oluşmasına izin vermiyor. Cilt rengini ve sebum dengesini düzenliyor. Muzdarip olduğumuz cilt lekelerinin açılmasına da yardımcı oluyor.

Siyah nokta her cildin zaman zaman sorunu haline gelebiliyor. Bu tip cilt sorunları için siyah nokta temizleme özelliği baskım cilt maskelerini düzenli uygulamak çok iyi sonuç verecektir. Siyah nokta sorunları için daha çok soyulabilir maskeler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Son Dönemin En Çok Sevilen Kağıt Maskeleri Hakkında

Teknoloji ve bilim ilerliyor bu duruma paralel güzellik ürünleri de gelişiyor ve pratikleşiyor. Özellikle Garnier markasının kağıt maskelerini denemenizi öneririz. Seruma bulanmış maskeyi güvenli ambalajından çıkarın ve yüzünüze gösterildiği şekilde yapıştırın. Yeterli sürenin sonunda kağıt maskenizi atabilirsiniz. Cildinizde kalan ve ambalajın içinde kalan serumu elinizle cildinize yedirebilirsiniz. İşte bu kadar basit…

Cosmetica’nın cilt bakım ürünleri kategorisi altında yer alan cilt maskeleri bölümünden Garnier, Loreal Paris, Diadermine, Nivea, Neutrogena, Promani, Procsin ve daha fazla markanın cilt maskesi ürünlerine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?