Göz

Filtre
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/26  Ürün Sayısı:610 

Bir insanın gözlerine bakarak onun hakkında fikir sahibi olabilir miyiz? Evet, olabiliriz. Dün gece hiç uyumamış, çok ağlamış, mutsuz, heyecanlı, endişeli… Makro mimik dünyasının baş karakterlerinden biridir gözlerimiz. Ve asla yalan söylemezler, mi? O kısmını bilemeyiz ama güzel bir göz makyajı hakkında her şeyi bilebiliriz. Peki, bir insanın göz makyajına bakarak hakkında fikir sahibi olabilir miyiz? Ona da kocaman bir EVET, diyelim hemen.

Birçok insan için makyaj, olmazsa olmaz, listesinin en başında yer alır. Markete giderken bile makyaj yaparım ben, diyenler burada mı?

Çoğu insanın göz makyajı sevgisi farklıdır ve bu duruma paralel olarak malzeme listesi de değişir. Genellikle göz ve kaş makyajı birlikte düşünülerek planlanır. Kaşların rengi, yapısı ve uygulanan işlemlerin tümü yüz hatlarının görünümünü etkiler. Tamamlayıcı bir makyaj için kaşınızın rengine yakın tonlarda kaş makyaj ürünleri kullanmak en iyi seçim olacaktır. Daha doğal kaş görüntüsünü yakalamak için kaş kalemlerini, daha detaylı bir uygulama için kaş kitlerini ya da daha çarpıcı kaşlar için ise kaş maskaralarını tercih edebilirsiniz. Cosmetica’da göz makyajı kategorisinden tüm bu ürünlere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Göz makyajı için sonsuz seçenek üretebilirsiniz desek abartmış olmayız. Far çeşitleri, Eyeliner, aydınlatıcılar, kalemler, kapatıcılar, maskaralar ya da takma kirpikler…

Doğal ve hızlı bir göz makyajı için far, kalem ve rimel üçlüsünü tercih edebilirsiniz. Kaş ürünleriyle birlikte en hızlı ve güzel sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır. Biraz daha detaylı bir göz makyajı istiyorsak tabii kullanacağımız malzeme sayısını artırmamız gerekecek. Kapatıcı, aydınlatıcı, eyeliner, kalem, far, rimel ve hatta son dokunuş takma güzel kirpikler… Tüm bu ürünleri ya da daha azını kullanarak güzel bir ifadeye kavuşmuş gözlere sahip olabilirsiniz.

Kapatıcılar gözün duru güzelliğini ortaya çıkarmak için kullanılır. Renk eşitlemek ya da daha pürüzsüz bir cilt için kullanabilirsiniz. Göz kapatıcıları için Pastel, Loreal Paris, MaxFactor markalarını inceleyebilirsiniz.

Göz aydınlatıcısını gözünüzün çevresine uygulayabilirsiniz. Böylelikle bakışlarınız daha ışıltılı ve canlı olacaktır. Gözlerinizin enerjisi yükselecektir. Maybelline, Pastel ve Cecilla markalarının ürünlerine bakabilirsiniz.

Göz kalemleri ise kirpiklerin dışya da iç kısmına uygulamak için kullanabilirsiniz. Bu işlemden sonra gözleriniz daha belirgin bir hal alacaktır. Klasik renkler arasında siyah, kahverengi ve beyaz olsa da oldukça fazla göz kalemi renk çeşidi vardır.

Dünyada en çok renk, ressamların paletlerinde bir de far paletlerinde vardır diye tahmin ediyoruz. Farlar dokusu, rengi ve kullanım çeşitliliği ile göz makyajı için önemli bir üründür. Hemen hemen her kozmetik markasının far çeşidi vardır.

Kapatıcılar, aydınlatıcılar, kalemler ve farlardan sonra sıra, daha belirgin ve gösterişli gözler için eyeliner ürünlerine, dolgun kirpikler için ise maskaralar ya da takma kirpiklere geldi. Özellikle göz kusurlarını kapamada ya da gece makyajında tercih edilen bu ürünlerle göz makyajınızı istediğiniz şekilde yoğunlaştırabilirsiniz.

Cosmetica’da göz makyajı kategorisine girerek bahsettiğimiz tüm göz makyajı ürünlerine ulaşabilir ve tek tıkla hemen satın alabilirsiniz. Göz makyajı için tercih edeceğiniz ürünleri kendinize ya da sevdiklerinize alarak hediye edebilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?