Sıkılaştırıcılar

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

Kış aylarında kalın giysilerin altında olduğumuz için vücudumuzla aramıza bir mesafe girer. Soğukların etkisiyle daha çok karbonhidrat tüketimine eğilimimiz olur. Yazları enerjimizi sabah parlayan güneşten alırken kışları şekerli gıdalardan almaya çalışıyoruz daha çok sanırım.


Yaz ayı yaklaştığında ve kalın giysilerden kurtulmaya başladığımızda estetik kaygılarda ortaya çıkmaya başlar. Selülit, fit olmayan bir vücut görüntüsü ve daha fazlası… Yetersiz sıvı tüketimi, kilo alıp vermek, sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam bize çözmemiz gereken estetik sorunları da hayatımıza getirir.


Vücudumuzu forma sokmak ve bakımını yapmak için bazı yöntemler vardır. Bu yöntemleri birlikte kullanmak sonuçları olumlu yönde etkiler. Öncelikle uyku düzeni, bol sıvı alımı, hareketli yaşam ve sağlıklı beslenme başlıklarının her biri hayatınızda aktif olması gerekmektedir. Tüm bunlarla birlikte sıkılaştırıcı kremler kullanmak hem cildinizin bakımını sağlar hem de estetik sorunlarınızın çözümünü hızlandırır.


Cosmetica’nın el ve vücut bakımı kategorisinden sıkılaştırıcı ürün bölümüne girerek her ihtiyacınıza uygun sıkılaştırıcı krem çeşitlerini inceleyebilirsiniz.


Sıkılaştırıcı Krem Seçimi ve Kullanımı
Daha fit, daha sağlıklı ve daha sıkı bir görünüm her insan için büyük bir arzu. Kimi bu arzusu için çok emek verirken kimi sadece istemekle yetiniyor. Yaşlanmanın etkisi, sağlıksız bir hayat, kilo alıp vermek gibi başlıklar sağlıksız görüntünün en temelinde yatan nedenler.
Vücudumuzun daha sağlıklı bir görüntüye kavuşması için spor yapmak, sağlıklı beslenmek ve bol sıvı almak önemli. Tüm bunlara eşlik edecek sıkılaştırma etkisi olan vücut kremleri kullanmak faydalı olacaktır.


Vücut sarkmalarında en popüler alanlar göğüsler, karın bölgesi ve bacak içleri… Tüm bu bölgeler için kullanabileceğiniz farklı içerikte kremler Cosmetica’da sizleri bekliyor.


Cildin sıkılaşması için öncelikle onu nemlendirmek gerekir. Sıkılaştırıcı krem kullanırken cildinizi nemlendirmiş ve bakımını da yapmış olursunuz. 
Sıkılaştırıcı kremlerin içinde Q10 bulunur. Q10 vitamin benzeri bir maddedir. Hücreler arası elektron taşıma konusunda yardımcı olur.  Vücudumuz kendiliğinden Q10 üretir ama yaş ilerledikçe üretimi yavaşlar ve dışarıdan takviye almamız gerekli hale gelir.


Sıkılaştırıcı krem kullandığınızda cildiniz daha sağlıklı, genç ve fit görünmeye başlar. Ürünü düzenli kullanmanız ve doğru bir şekilde uygulamanız önemlidir. Kremi kullanmak istediğiniz bölgenin temiz ve kuru olması gerekir.  Daha sonra kreminizi bölgeye yeterli miktarda uygulayarak hafif masaj yapabilirsiniz.


Sıkılaştırıcı kremleri duş esnasında masaj etkisi olan ürünlerle birlikte de kullanabilirsiniz. Eda Taşpınar’ın doğal at kılı fırçasını sıkılaştırıcı kremlerle birlikte duşta kullanabilirsiniz. Cosmetica’da sıkılaştırıcılar bölümünden ürüne ulaşabilirsiniz. Sıkılaştırıcı kremler için Nivea markasının ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Sıkılaşırken bronz bir görünüm elde etmek isterseniz Nivea markasının Q10 sıkılaştırıcı artı bronzlaştırıcı losyonunu tavsiye ederiz. Göğüs bölgesinin sıkılaşması içinde Viaxi markasının ürününü kullanabilirsiniz.


Cosmetica’nın el ve vücut bakımı kategorisinden sıkılaştırıcı ürün bölümüne girerek her ihtiyacınıza uygun sıkılaştırıcı krem çeşitlerini bir tıkla hemen satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?