Pamuk

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
LuxLux(6)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 

Pamuk

Pamuk, kozmetikten sağlığa oldukça çeşitli alanlarda kullanılan vazgeçilmez bir materyaldir. Elinizin altında olduğunda varlığını hissetmediğiniz ancak bittiğinde değerini ve ne kadar sıklıkla kullandığınızı anladığınız bir gerekliliktir. Cosmetica olarak sizlere dünyaca ünlü kaliteli markaların çeşitli formatlarda hazırladığı pamuk çeşitlerini sunmaktayız. Disk şeklindeki pedlerin yanı sıra farklı gram seçeneklerinde satılan paketler de sayfamızda yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olarak ürün seçenekleri arasından seçiminizi yapıp Cosmetica olarak sizlerle buluşturduğumuz konforlu alışveriş sürecinin tadını çıkartabilirsiniz.

Disk Pamuk Pedi

Disk ped şeklinde ürün çeşitlerinde yüz altmışlı, seksenli, yetmişli, ellili, kırklı seçenekler bulunmaktadır. Sayfamızda bunların yanı sıra elli gram, yetmiş gram ve yüz gram gibi paket seçenekleri de yer almaktadır.

Disk pedler, kozmetik dünyasının en çığır açan gelişmeleri arasında yer almaktadır. Çoklu kullanım alanlarının yanı sıra uygun fiyat aralıkları da bu ürünlerin popüleritesini korumasını sağlayan özellikleri arasında yer almaktadır. Makyaj temizlemek için kullanılan bu pedlerin farklı kullanım alanlarından bazıları; oje çıkartmak, toner uygulamak, allık gibi toz makyaj malzemelerinin cilde yedirilmesini sağlamaktır. Hatta en sevdiğiniz nemlendiricinizi bu pamuklara uygulayarak bir cilt maskesi işlevi görmesini de sağlayabilirsiniz.

Cilde zarar vermeyen yumuşacık dokusu sayesinde sevilerek tercih edilen bu ürünler, makyaj yapmayı seven kadınlar tarafından günlük olarak kullanılmaktadır. Makyaj temizliği için tercih ettiğiniz ürünü disk şeklindeki pedlere sürdükten sonra pamuğu cildiniz üzerinde gezdirerek her türlü kozmetik ürününden kurtulabilirsiniz.

Akşam yatmadan önce disk şeklindeki pamuk pedleri yüzünüzü temizlemek için kullanmak birçok farklı yarar sağlayabilir. Cilt yüzeyindeki makyaj ürünlerini ve hava kirliliğinden dolayı yapışan çeşitli materyalleri temizler. Bu açıdan gece boyunca temiz bir cilde sahip olmanızı sağlar ve uzun vadede hızlı yaşlanmanın önüne geçer. Cildin üst tabakasında yer alan ölü hücreleri ortadan kaldırarak hücresel yenilenmeyi destekler.

Makyaj Temizleme Pamuk

Birçok kadın, günlük hayatta veya sadece özel günlerde kullandıkları makyajı doğru şekilde temizlemenin önemini göz ardı etmektedir. Göz alıcı renklerdeki rujlar ve çekici göz makyajları, harika sonuçlar elde etmenizi sağlasa da gerekli şekilde temizlenmediğinde kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Özellikle silinmemiş bir makyajla uyumak, cildin genç ve temiz kalmasını engellemektedir.

Özellikle göz çevresindeki makyajın silinmesi oldukça dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Göz çevresi en çok makyajın yer aldığı bölge olmasının yanı sıra en hassas cildin de yer aldığı kısımdır. Göz makyajınızdan kurtulmak için cildi ovalamanız ya da çekmeniz gereken ürünler kullanmak bu bölgeyi tahriş edebilir ve göz çevresinde kırışıklıklara neden olabilir. Sayfamızda yer alan kaliteli markaların yumuşacık ürün çeşitleri, makyaj temizleyicilerle birleştiğinde göz çevresinde nazik bir makyaj silme süreci elde etmenizi sağlar.

Kaliteli markaların uygun fiyat aralıklarıyla sunduğu ürün seçeneklerimize Cosmetica farkıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yumuşacık dokusu ve cilde zarar vermeyen yapısıyla pamuk kullanımının tüm yararlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?