Saç Şekillendirici

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
6 Ürün
Markalar
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

Elidor ile Tanışarak Saçlarınıza En Güzel İyiliği Yapın!

Saç bir kadın için en güzel aksesuardır. Hemen hemen her kadın saçları ile bir takım problem yaşar. Bu problemlerin biri de saça göre saç bakım ürünü seçebilmektir. Birçok farklı saç türü ve yapısı mevcuttur. Bazı saçlar kıvır kıvır, bazıları düz, bazıları dalgalıdır. Bazı saç telleri ince olurken bazıları da kalındır. Çok fazla kalın saç telleri ve aynı zamanda çok fazla ince saç telleri saçları belirli bir şekle sokmak noktasında problem teşkil edebiliyor. Bu noktada kişi saç yapısını iyi fark edip saçına en uygun saç bakım ürünleri ile saç bakımını gerçekleştirmelidir. Saç bakım markaları bu konuda birçok farklı ürün ve birçok farklı formül geliştiriyor. Elidor da bu markalardan biri. Saç bakım şampuanları, saç bakım kremleri, saç bakım yağları ile Elidor bu sektörde oldukça popüler ve prestijli bir marka. Biz de Cosmetica olarak, müşterilerimizi bahsi geçen bu noktada aydınlatmak için, bu konuda bir dünya markası olan Elidor saç bakım ürünlerinden en çok sevilen ve sık sık tercih edile, müşteri memnuniyetini en fazla sağlayan ürünleri derledik.

En Çok Tercih Edilen Elidor Ürünlerini Merak Edenler İçin Derledik

En çok tercih edilen Elidor ürünlerini merak edenler için derledik. En sık tercih edilen Elidor ürünleri genellikle her bakım şampuanına özel bakım kremi ve bakım yağı ile bir seriden tüm saç bakım seçeneklerini sunar.  İşte sizler için en sevilen Elidor saç bakım ürünleri:

  • Elidor Yoğun Besleyici Kür Kakao ve Shea Yağı Şampuan: Elidor markasının en sık tercih edilen ve memnun kalınan ürünlerinin başında Elidor Yoğun Besleyici Kür Kakao ve Shea Yağı Şampuan gelir. Siz de eğer kakao kokusundan oldukça hoşlanıyor, saçınızın kolay taranmasını ve şekil almasını istiyorsanız bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu ürünü bakım kremi ve bakım yağı ile kullandığınızda mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz.
  • Elidor İpeksi Yumuşaklık Şampuan: Saç telleri çok kalın ve şekle girmeyen pek çok insan bu ürünü deneyerek memnun kalıyor. Saçlara ipeksi yumuşaklık verirken bir yandan da özündeki hoş koku sayesinde saçınıza ihtiyacı olduğu nem dengesini verir.
  • Elidor Ekspres Bakım Spreyi: Her türlü saç tipine özel ayrıca üretilmiş (yumuşaklık, kuruluk, kıvırcıklık, düzlük vs. gibi) olan bu ürünle saçınızın yıkamadan ve bakım kreminden sonra ihtiyacı olduğu son aşama olan Elidor ekspres bakım spreyi ile son saç bakım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Elidor ile Saç Tarzınıza En Uygun Şampuanla Tanışın!

Elidor ile saç tarzınıza en uygun şampuanla tanışın! Her saç şekline göre ayrıca ürün üretmiş olan ve bu ürünlerden sonuna kadar müşteri memnuniyetini sağlamış olan Elidor ürünleri ile kendinize ve saçlarınıza ihtiyaç duyulan bakımı sağlamanız çok kolay.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?