Yüz Temizleyiciler

Filtre
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:79 

Peeling

Cildin kirden ve ölü deriden arınmasına yardımcı cilt bakım ürünleri arasında yer alan Peeling, hem kadın hem de erkeklerin cilt bakımı rutininde yer alan ürünlerdir. Birçok marka tarafından üretilen bu bakım ve temizlik ürünü, güneş lekeleri, cilt lekeleri, sivilce izleri, siyah noktalar, kuruluklar ve yaşlanma belirtileri gibi sorunlarda yardımcı ürün niteliği taşımaktadır. Yağlı, karma, kuru ve hassas ciltler için farklı seçeneklerin yanı sıra yüz ve vücut için de farklı serilerde ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Cilt yüzeyine derinlemesine nüfuz eden ve ciltte yenilenme sağlayan bu ürünler, derinlemesine temizlik sağlarken, yaşanan cilt sorunlarını en aza indirmeyi hedeflemektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip bu kategoride seçilecek ürün mutlaka cilt tipine uygun olmalıdır.

Peeling Nasıl Uygulanmalıdır

Birçok kozmetik ve dermokozmetik markası tarafından üretilen peeling çeşitlerinin kullanımları, ürünün kutusunda detaylı olarak belirtilmektedir. Bu ürünlerin bazıları günlük kullanım için uygunken, bazı ürünler haftada bir, iki haftada bir ya da aylık kullanıma uygun olacak şekilde üretilmektedir.

Ürün uygulamasından önce, cilt temizlenmiş olmalıdır. Makyajlı ciltte yapılacak uygulama, istenilen sonucun elde edilmemesine neden olmaktadır. Ürünün ambalajında belirtilen şekilde yapılacak uygulamadan sonra, cilt ılık su ile iyice temizlenmelidir.

Uygulama sonrasında cilt ölü deriden arındığı ve gözenekler açıldığı için uygulama sonrasında cilt tipine uygun bir tonik ve nemlendirici kullanılmalıdır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise uygulama zamanıdır. Ürün kullanımından hemen sonra güneşe çıkılması, lekelenmeye neden olabilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Peeling Ürünleri

Her cilt tipine ve cilt sorununa yönelik peeling ürünü farklıdır. Bu nedenle ürün seçimi sırasında en çok tercih edilen ürünün yanı sıra, cilt tipine uygun olup olunmadığına dikkat edilmektedir.

Loreal, Simple, Garnier, Sebamed, Neutrogena, Diadermine, Clean & Clear gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerine online alışveriş sitesi üzerinden ulaşarak, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve cilt tipinize uygun ürünü güvenli alışveriş çerçevesinde satın alabilirsiniz. Tüm markaların peeling ürünlerini incelemek için, sitemizde yer alan kategoriler bölümünden, cilt temizleyiciler sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?