Kadın Vücut Spreyleri

Filtre
Özellik Filtreleme
Markalar
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:22 

Özel günlerimizde ve güzel yaz akşamlarında tenimize güzel bir hoşluk yaşatmak istediğimizde kadınlar için özel üretilen vücut spreylerini kullanırız. İlk sıktığımızda hissettiğiniz o hafif esintisi ve daha sonra ağırlık yapmayan formülü ile cildimize kullanmayı sevdiğimiz ürünler arasında vücut spreyleri de var.

Aromatik kokuları ve cildi nemlendirmesi ile gün boyu kendimizi iyi hissetmemize yardımcı oluyor vücut spreyleri. Duş alıp tazelendikten sonra vücut spreyinizi kullanabileceğiniz gibi günün her anında vücut spreyinizi yenileyebilirsiniz. Özellikle yaz günlerinde sizi serinleten ve ferahlatan etkisini gün boyu yaşamak için çantanızda vücut spreyinize yer verin.

Vücut Spreyi Nedir?

Vücut spreyleri su kıvamında olup çiçek, meyve ve bitki özlerinden oluşan özel bir üründür. Vücut spreylerinde esanslar parfüme göre daha seyreltilerek kullanılıyor ve gliserin gibi maddelerle uçabilen yapı kazandırılıyor. Spreyin içinde bulunan değerli özler sayesinde cildimiz nem kazanıyor. Vücut spreylerini temiz cildimize sıktığımızda güzel kokusu bizi sarıp sarmalarken cildimize de ışıltı ve farklı bir enerji kazandırıyor.

Vücut Spreyi Ne İşe Yarar?

Vücut spreyleri kullandığımız parfümlere eşlik ederek gün boyu güzel kokmamızı sağlıyor,

Cildimize farklı bir enerji ve ışıltı kazandırıyor,

İçinde bulunan değerli özler sayesinde cildimizi nemlendiriyor, onarıyor ve besliyor,

Özellikle yaz aylarında ferahlatıcı etkisi ile her an yanımızda oluyor,

Ürünü kullandığımızda kendimizi daha bakımlı ve güzel hissediyoruz.

Vücut Spreyleri Yüze Sıkılır mı?

Yüz için geliştirilen ürünleri yüz bölgenize uygulamanız öncelikli tercihiniz olabilir. Vücut spreylerini de yüzünüze uygulayabilirsiniz. Tabii ürünün üstünde yüze kullanılmaması gerektiğine ilişkin bir ibare yoksa. Aldığınız ürünün üstünde yer alan kullanma şartlarını mutlaka okuyun.

Yüz spreyleri cilde nem verir ve yüz bölgesinde bulunan cildin bakımını sağlar. Vücut spreylerinden farklı bir içeriği vardır.

Vücut Spreyleri Nasıl Kullanılır?

Vücut spreyleri duş aldıktan sonra temiz ve çıplak tene uygulanır. Güzel kokusu banyonuzda yayılmaya başlar ve duşta yaşadığınız arınma duygusuna vücut spreyi ile devam edersiniz. Duş esnasında kaybettiğiniz nem oranını vücut spreyinin değerli özleriyle geri kazanırsınız. Vücut spreyinizi teninize 15 ila 30 cm uzaklıkta tutarak uygulayabilirsiniz. Gün içinde ihtiyaç duydukça sprey uygulamasını yenileyebilirsiniz.

Vücut spreylerini vücudunuzun istediğiniz noktasına uygulayabilirsiniz. Kokusundan maksimum seviyede faydalanmak isterseniz parfüm gibi vücudunuzun nabız noktalarına spreyi uygulayabilirsiniz.

Vücut Spreyi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle vücut spreyleri ile body mist ürünleri aynı içeriğe sahiptir. Aynı ürünün iki farklı ismidir diyebiliriz. Üzerinde body mist yazan ürünleri de satın alabilirsiniz.

Vücut spreylerini değerli özlerine göre seçebilirsiniz ama kokusu sevdiğiniz türden olması önemlidir.

Vücut spreyinizin cildinize bakım yapmasını istiyorsanız ürünün içinde bulunan vitamin ve mineral değerlerine bakabilirsiniz.

Mevsime göre vücut spreyinizi değiştirebilirsiniz. Kışın cildimiz daha çok neme ihtiyaç duyarken yazın daha çok ferahlık hissine ihtiyaç duyar.

Bazen cildimiz geçici olarak mat bir görüntüye bürünebilir. Bu tip zamanlarda cilde ışıltı veren vücut spreylerini tercih edebilirsiniz.

Esanslar her tende farklı sonuç verir. Bu sebeple vücut spreyinizi seçerken başkasının teninden aldığınız kokuyu referans olarak kullanmayın.

Vücut spreyini kıyafetlerinizin üzerine sıkmayın. Vücut spreyleri çıplak ten üzerine sıkılması için tasarlanmıştır.

Vücut spreylerinin kendine has kokuları vardır ve çok farklı bir parfümle bu kokuyu desteklerseniz ortaya sevmeyeceğiniz bir koku çıkabilir.

Vücut spreyinizin üzerinde saç ve yüzde kullanılabilir ibaresi yoksa sadece spreyi vücudunuza uygulayın.

Kadın Vücut Spreyi Seçenekleri Nelerdir?

Eda Taşpınar markasının Amber, Coco, Aqua ve daha fazla çeşidini vücut spreyi için inceleyebilirsiniz.

Ivonna markasının Orange Oleander, Pink Dreams, Purple Hycacint ve daha fazla çeşidini vücut spreyi için deneyimleyebilirsiniz.

Adidas markasının birbirinden iddialı dinamik kokularından birini kendinizi şımartmak için satın alabilirsiniz.

Kadın vücut spreyleri için Cosmetica’nın deodorant kategorisi altında yer alan kadın vücut spreyleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?