Vücut Şampuanı

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
SEÇİMLER
38 Ürün
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:38 

İnsanoğlu için uyku nasıl dinlenme noktasıysa duş almakta arınma noktasıdır. Duş almak/yıkanmak hem fiziksel hem de psikolojik anlamda bizi rahatlatır. Suyun şifa olduğu bu temayı destekleyecek çok güzel ürünler bulunuyor.

Suyla birlikte sizi rahatlatan, mis gibi koku veren ve cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlayan bir ürün düşünün. Düşüncesi bile insana iyi geliyor değil mi? Akşam eve geldiğimizde tazelenmek en büyük arzumuz. Ya da güzel bir uykunun sabahında suyla arınmak ve güne hazırlanmak…


Duş Jeli Nedir ve Neden Hayatımızda Olmalı?

Geçmişte kalıp sabunlarla birçok işin altından kalktık. Ama yüzyıl değişti ve daha özel ürünler bizler için üretiliyor. Saçımız için ayrı ve vücudumuz için ayrı ürünler geliştirildi hatta cinsiyetimize ve yaşımıza göre de…

İnsanlara vücut şampuanı dediğimizde eminiz ilk akıllarına o güzel çeşit çeşit kokuları gelecektir.

Vücut şampuanları sıvı formda suyla temas ettiğinde köpürebilen bir yapıda, temizleme işlevinin yanı sıra cilde bakım yapan güzel bir üründür.


Vücut şampuanı

Çoğu sabun cildi kuruturken vücut şampuanları sabunun aksine cildimizi nemlendirir. Yüz bakımına verdiğimiz önemi vücut bakımına vermiyoruz. İşte vücut şampuanları bu noktada bize yardımcı oluyor. Yıkanırken cildimize bir yandan bakım yapıyoruz. Zamansızlıktan şikayet ettiğimiz yeni çağda ikisi bir arada ürünler kullanmak bizi pratikleştirerek mutlu ediyor.

Yıkanırken vücut şampuanı kullandığımızda tenimizde güzel bir his oluşuyor. Bu his enerjimizi yükseltiyor ve güne başlamak için bizi hazırlıyor. Bırakın günün yorgunluğu ya da gecenin miskinliği üzerinizden aksın gitsin.


Vücut Şampuanı Kullanımı

Sabundan daha zahmetsiz köpüren ve anında cildinize temas ettirebileceğiniz pratik bir üründür vücut şampuanı. Duşa girip suyun sıcaklığını ayarladıktan sonra avuçlarınızın içine ya da bir banyo lifine gerekli miktarda vücut şampuanı döküp, teninize sürerek köpürmesini sağlayın. Daha sonra durulayarak duşunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı yıkadıktan sonra vücut şampuanını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Vücut şampuanınızı cildinizin ihtiyacına ve kokusuna göre seçebilirsiniz. Bazı markaların kokuları daha baskındır ve kalıcı olur. Bazı markalar da ise koku ön planda değildir. Cildinizi nemlendirecek, bazı vitaminlerle destekleyecek ya da peeling etkisi olan alternatiflerden birini dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Vücut şampuanınızın kokusu tüm gün sürsün isterseniz durulanma sürecini gereğinden uzun tutmayın.


Vücut Şampuanı Çeşitleri

Farklı zamanlarda farklı ürünler kullanmayı deneyebilirsiniz. Özel bir güne hazırlanırken, sıradan bir güne hazırlanırken ya da mevsime göre… Özellikle yazın güneş, kum, deniz derken cildimizin de ihtiyaçları farklılaşır. Bu sebeple daha yoğun nemlendiren ve cildi yapılandıran içeriklere yönelebilirsiniz…  Özel bir gün için çiçeklerin, bitkilerin ve meyvelerin özlerini teninizde hissedebilirsiniz. Le Petit Marseillais markasının şeftali, frambuaz, Akdeniz çileği, vanilya, lavanta, kekik, organik meyveler ve erkekler için ardıç yağı içeriklerinden birini koku zevkinize göre seçebilirsiniz. Kokusunun dışında da ürünler cildinizi nemlendirip tazeliyor. Ayrıca cildinize terapi etkisi yaratacak bileşenlerden oluşan vücut şampuanı çeşitlerinden de birini seçerek spa etkisini evinizin konforunda kendinize yaşatabilirsiniz.

Cosmetica’da kişisel bakım kategorisinin altında yer alan vücut şampuanları bölümünden Dove, Palmolive, Duru, Adidas, Activex, Hobby, Sebamed, Nivea ve daha fazla markaya ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?