Dezenfektan

SEÇİMLER
0 Ürün
Fiyat Aralığı
Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Temizliğin en sağlıklı şekli su ve sabunla yani akıtma yöntemiyle gerçekleştirilendir. Kendi konfor alanımızda yani evimizde ellerimizi yıkamayı tercih etmeliyiz. Misafirlikte, çoklu kullanıma açık tuvaletlerde ellerimizi yıkadıktan sonra tekrar dezenfektan ürünlerini kullanmamız sağlıklı olacaktır. Özetlemek gerekirse hijyeninden emin olmadığımız her alan kullanımından sonra mutlaka dezenfektan ürünleriyle ellerimizin hijyenini korumalıyız.

  Özellikle çocuklarınızla birlikte dışarıda zaman geçirirken, günde binlerce kişinin dokunduğu ortak alanlara sahip toplu taşıma kullanırken dezenfektan ürünlerinizi çantanızdan ayırmayın. İhtiyaç duydukça sık sık ellerinizi dezenfektan kullanarak temizleyiniz.

  Evinizin havasını temizlemek, market alışverişinden sonra poşetleri dezenfekte etmek, evde hijyen alanı yaratmak için yüzeylerde de dezenfektanları kullanabilirsiniz.

  Cosmetica’da sağlık ürünleri kategorisi altında dezenfektan bölümünden Bebak, Activex, Lysol, Eyüp Sabri Tuncer, Ossion ve Maratem markalarına ait ürünlerden satın alabilirsiniz. Elleriniz için sprey ve jel formunda olan Activex markasını inceleyebilirsiniz. Her türlü yüzeyin hijyenini sağlamak için ise Lysol, Activex ve Ossion markalarının özelliklerine bakabilirsiniz.

  Havanın yenilenmesi ve kötü kokuların yok edilmesi için ise Bebak hava dezenfektan özellikli ürününü tercih edebilirsiniz.

  Dezenfektanların Koruma Özelliği Nedir?

  Dezenfektan özelliği olan ürünlerin alkol oranı 70 ila 90 derece arasında değişmektedir. Cildimiz, hava ve yüzeyler için tercih edeceğimiz dezenfektan ürününü kullandıktan kısa bir süre sonra virüs ve mikroplar hızla yok olacaktır. Özellikle ellerimiz için seçeceğimiz ürünün kolay kullanılabilir ve taşınabilir olması önemlidir. Bu sebeple jel ya da sprey formunu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ellerinize ürünü sıktıktan/sürdükten sonra kısa bir süre ovalamalısınız. Böylelikle elinizin temizliğini doğru bir uygulamayla gerçekleştirmiş olursunuz.

  El Dezenfektanlarının Çeşitleri

  Konfor alanımızın dışında ve hijyeninden emin olmadığımız dış dünyada aktif olarak ellerimizi temiz tutmaya ihtiyaç duyarız. Yüzümüze dokunmadan önce, çocuğumuzla ilgilendiğimiz esnada, yemek yemeden önce suyun ve sabunun olmadığı her alanda el dezenfektanlarını kullanabilirsiniz.Günümüzde dezenfektanlar hijyenimizi sağlamakta yardımcı olarak hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

  Sprey ya da jel formuyla Activex, Alkol bazlı ürün özelliği ile Maratem, hdpe süzgeçli Labs markalarını inceleyebilirsiniz. Çantanızda ve arabanızda kolaylıkla taşıyabilir ve acil ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda pratik bir şekilde ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

  Yoğun alkole maruz kalan ellerinizi sık sık nemlendirmeyi unutmayın.

  Havada ve Yüzeyde Dezenfektan Kullanımı

  Özellikle market alışverişlerinden sonra poşetlerin ve paketli ürünlerin hijyenini sağlamak için yıkamak ya da silmek gibi uzun ve yorucu bir süreç geçirmek mecburiyetinde kalıyorduk. Yeni nesil dezenfektan yüzey temizleme özelliği olan spreylerle kısa sürede poşetlerinizi virüs ve mikro organizmalardan arındırabilirsiniz. Poşetlerinizi eve sokarken havaya kaldırarak spreyi uygulayın ve temiz bir alana bırakın. Kısa bir süre bekledikten sonra poşetinize dokunabilirsiniz. Koltuklarınızda, halılarınızda, banyonuzda özetle hijyen sağlamak istediğiniz her yüzeyde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Bulunduğunuz ortamı havalandırma şansınız yoksa ve hızlı hareket etmeniz gereken bir durum içindeyseniz havayı dezenfekte etme özelliği olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

  Farklı koku esanslarına sahip hava temizleyici ürünler ayrıca kötü kokuları da yok etmektedir.

  El, yüzey ve hava dezenfektanları için kaliteli ürün içeriklerinden satıl almak için Cosmetica’da sağlık ürünleri kategorisi altında dezenfektan bölümünde yer alan ürünleri inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Ürünlerden kendinize ve sevdiklerinize alabilirsiniz. Böylelikle hem kendiniz hem de sevdikleriniz güven içinde kalır.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?