Saç Boyaları

Filtre
SEÇİMLER
0 Ürün
Markalar
Ürün
  Aradığınız ürünü bulamadık.

  Schwarzkopf

  Saç bakım ürünleri ve saç boyaları markası olan Schwarzkopf, 1898 yılında Berlin’de bir eczaneden günümüze kadar uzanan bir dünyaca ünlü markalar arasında yer almaktadır. Kimyager Hans Schwarzkopf’un sahibi olduğu eczanede, 1935 yılında Schauma markalı şampuan ve saç kremleri üretimi ile başlayan bu serüven, günümüzde birbirinden farklı ürün seçeneklerine sahip bir firmaya dönüşmüştür.

  Şampuan, saç kremi, bakım ürünleri ve saç şekillendiricilerinin yanı sıra, markanın saç boyaları da dünya çapında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Saç boyaları arasında yeni piyasaya sürülen Color Specialist serisi, geleceğin saç boyası sloganı ile devrim niteliği taşımaktadır. Boyama esnasında kırılma karşıtı bakım uygulama özelliğine sahip bu ürünler, saç kalitesinde gözle görülür iyileşme sağlanmasına yardımcı olurken, ürünü kullananlar boya işleminden kaynaklanan kırılmaların %90 oranında azaldığına tanık olmaktadır.

  Schwarzkopf Ürünleri

  Farklı saç tipleri ve saç sorunlarına yönelik şampuan, saç kremi, saç maskesi ve bakım yağları sunan marka, aynı zamanda saç şekillendirme ve boyama ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Ulaşılabilir fiyat politikası ile dünya çapında kadınların ilk tercih ettiği markalar arasında yer alan Schwarzkopf, ürün kalitesiyle de olumlu yorumlar almakta olan bir markadır.

  Geçici ve kalıcı saç boyası çeşitlerinde ise beyaz kapatma, renk değişimi ve uzun süren renk koruması özellikleri bulunan ürünleri ile severek kullanılan bu marka, hem bayanlara hem de erkeklere, kendi evlerinde kuaförlerin elinden çıkmışçasına profesyonel sonuçlar elde etme imkanı sunmaktadır.

  En Çok Tercih Edilen Saç Boyası Markaları

  Sitemizde yer alan saç boyası ürünleri arasında en çok tercih edilen markalar arasında Schwarzkopf ilk sıralarda yer almaktadır.

  Markanın yeni saç boyası olarak satışa sunulan Colour Specialist serisi, zengin renk seçeneğinin ve uzun süre kalıcı saç renginin yanı sıra, boyama esnasında saçta oluşan yıpranmayı en aza indiren teknoloji ile üretilmektedir. Saç hücresindeki mikro bağları kırılmaya karşı koruyarak güçlendiren bu kalıcı saç boyasının yanı sıra, beyazları anında kapatma imkanı sunan ve ilk şampuanlamaya kadar dayanan Schwarzkopf Root Retoucher serisi 6 farklı rengiyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

  Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
  Ödeme Şekli
  TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
  YORUM YAZ
  Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?