Ruj

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/10  Ürün Sayısı:223 

Ruj

Kadınların vazgeçilmez makyaj ürünleri arasında ilk sırada yer alan ruj, dudak makyajının temel ürünü olma özelliğine sahiptir. Dudak renklendirme, hem hafif makyajda hem de özel günlerde yapılan özel makyajlarda mutlaka uygulanan bir yöntemdir. Yılın trendlerine, cilt rengine, seçilen makyaj tonuna, tarza ve kıyafetlere göre belirlenen ruj renkleri, her geçen gün daha fazla seçenek sunmaktadır.

Modası asla geçmeyen klasik tonların yanı sıra, mat ve parlak ürünler her yıl değişerek yılın trendi haline gelirken, son yıllarda alışılagelmişin dışında, siyah, gri, mavi, yeşil gibi renkler ve simli ürünler özellikle tarzıyla fark yaratmak isteyen kadınların tercihleri arasında yer almaktadır.

Ruj Nasıl Sürülmelidir

Kadınların makyaj yapmak istemediği günlerde bile, sadece bir ruj sürerek kendisini daha canlı ve bakımlı hissetmesi mümkün olmaktadır. Dudak rengini belirginleştiren ya da değiştiren bu ürün, doğru sürüş teknikleri uygulandığında, oldukça başarılı bir görünüm sunmaktadır. Mat ve parlak seçenekleri bulunan bu makyaj ürünlerinin tamamında uygulama yapılmadan önce dudakların ölü deriden temizlenmesi, en güzel görünümün sağlanması için oldukça faydalıdır. Ürün uygulamasını, dudak fırçası ile yapmak ise hem taşmaları engellemekte hem de dudak hatlarının belirginleşmesini kolaylaştırmaktadır. Dudak kalemi ile birlikte kullanıldığında ise bu ürün daha dolgun görünen dudaklara sahip olmanızı sağlamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Ruj Renkleri

En çok tercih edilen ruj renkleri, yılın trendleri değişse de, klasikleşen renkler olmaktadır. Cesur ve iddialı görünüm sunan kırmızı tonları, cazibeli görünüme kavuşturan bordo tonları, hem günlük hem de gece makyajlarında tercih edilmektedir. Toprak ve şeftali tonları, yüz makyajına daha fresh ve canlı bir görünüm kazandırırken, pembe tonları saflığın ve çocuksu görünümün simgesi durumundadır.

Makyaj ürünleri markalarının tamamında bu dudak ürünleri farklı formlarda ve renklerde sunulmaktadır. Bir diğer yandan, renklendirme özelliğinin yanı sıra, farklı özelliklere sahip ürün seçenekleri sunan markalar da bulunmaktadır. Dolgunlaştırıcı, besleyici, onarıcı özellikleri bulunan dudak makyajı ürünleri ise hem bakım hem de renklendirme özelliği nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Online alışveriş sitemizde yer alan kategoriler bölümünden dudak makyajı sekmesine tıklayarak tüm markaların sunduğu ürün seçeneklerini inceleyebilir ve güvenilir alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?