Saç Boyaları

Filtre
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı
Yükleniyor..
Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:56 

Daha genç ya da daha farklı görünmenin yolu saç boyalarından geçiyor diyebiliriz. İsterseniz kuaföre giderek saçlarınızdaki değişimi başlatabilirsiniz isterseniz de evinizin konforunda saç boyayabilirsiniz.

Evet, yanlış duymadınız evinizin de konforunda saç boyayabilirsiniz. Bunun için piyasada bulunan tüp boyalar, tüp boya ile birlikte kullanmanız için peroksitler, doğal saç boyası peşinde olanlara naturel saç boyaları, her şeyin set olarak hazır size sunulduğu kit boyalar ve saç renginizi değiştirirken kullanabileceğiniz saç renk açıcılardan faydalanabilirsiniz.

Saç boyanızı seçerken saç renginize, cilt tonunuza ve tarzınıza uyum sağlayacak bir ürün seçmeniz en güzel sonucu almanızı sağlayacaktır.

Saç Boyarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Doğal saç renginizden 3 ton koyu ya da açık renkleri tercih edebilirsiniz. Daha ileri tonlar için saç renk açıcıları kullanmanız gereklidir. Saç renk açıcı kullanarak saçınızı 3 tondan daha açık ya da koyu renklere dönüştürebilirsiniz.

Saç rengini değiştirmediğiniz sürece saçınıza dip boyama yapmanız yeterli olacaktır. Her seferinde saçınızın tamamını boyamanıza gerek yoktur. Hatta dip boyasını geciktirmek için saçlarınızın köklerine sprey saç boyası uygulayabilirsiniz.

Saç boyanızı seçerken kutuların üstündeki renk skalasına ya da markaların renk skala kataloglarına mutlaka bakın.

İlk defa kullanacağınız saç boyasını mutlaka test edin. Alerji testi için boyanızın tavsiye ettiği talimatları takip edin.

Kullandığınız saç renginden çok farklı bir saç rengine geçiş yapmak istiyorsanız geçici saç boyaları ile rengi test edebilirsiniz.

Saç boyanızın daha kalıcı olması için bu amaçla üretilen bakım ürünlerini kullanabilirsiniz.

Saç boyadıktan sonra yıpranan saçlarınız için mutlaka bakım uygulayın. Özellikle kit boyaların içinden çıkan bakım kürlerini tavsiye edildiği şekilde saçınıza uygulayın.

Evde Saç Nasıl Boyanır?

Evimizin konforunda da saçımızı boyayabiliriz. Günümüzde evde kendi kendimize saç boyayabileceğimiz ürünler geliştirildi. Bu sebeple ürünlerin kullanma talimatlarını takip ederek evde rahatlıkla saçımızı boyayabiliriz. Öncelikle saçınıza uygun saç boyasını seçmekle başlayabilirsiniz. Saç boyanızı tüp boya, naturel saç boyaları arasından ya da kit boya olarak tercih edebilirsiniz.

Saçınızı tüp boyayla boyamak isterseniz yanında oksidan peroksit ürününü ayrıca satın almayı unutmayın. Saçınızı 3 tondan fazla açık ya da koyu renge boyayacaksanız renk açıcı kullanmayı unutmayın. Kit boyalar ise size tüm ihtiyacınız olan boya ekipmanını sunmaktadır. Kit boyalar içinden naturel olanları da tercih edebilirsiniz.

Boyanızı seçtikten sonra sıra uygulama kısmına geliyor… Öncelikle boyanızı hazırlayın… Boyama işlemi yaparken eldiven kullanmayı unutmayın… Boyama işlemine saç diplerinizden başlayın ve daha sonra tüm saça boyayı uygulayın. Gerekli süreyi geçirdikten sonra yıkamasını yapabilirsiniz. Saçınızı farklı bir renge boyamayacaksanız sadece dip boyası yapmanız yeterli olacaktır.

Saç boyası elinize ya da yüzünüze hatta kıyafetinize bulaşırsa hızlı müdahale ederek temizleyebilirsiniz.

Saç Boyanızı Almadan Önce Mutlaka Cosmetica’ya Uğrayın!

Cosmetica’da yer alan saç boyaları arasından saç renginize, ten renginize ve tarzınıza uygun bir ürün kolaylıkla seçebilirsiniz. Tüp boyalar için Wella markasının renklerine bakabilirsiniz. Koyu saç renginde en çok koyu kestane tercih edilirken açık renklerde ise küllü kumral revaçta… Pek tabii çarpıcı renklerden kızıl ise çok seviliyor. Kit boyaları tercih ederken renk dışında bakım özelliklerine göre de seçim yapabilirsiniz. Cosmetica’nın saç bakım kategorisi altında yer alan saç boyaları bölümünden tüm saç boyalarına ulaşabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz.

Birlikte AlSepete EkleKapatÜRÜN BİLGİSİTESLİMAT VE İADEBeden Tablosu
Ödeme Şekli
TL Daha Alışveriş Yap, Kargo Bedava Olsun!
YORUM YAZ
Bu ürün ne kadar puan vermek istiyorsunuz?